© Eva Dang
College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

Введення

Ви далеко зайдете, щоб знайти кращі заклади, де можна навчатись на курсах сільського господарства, харчування, садівництва чи конярства. Завдяки постійним інвестиціям ми постійно оновлюємо наші заклади, щоб принести користь не лише нашим студентам, а й людям із галузі, які продовжують свій професійний розвиток завдяки нашим коротким курсам.

Практика досконала

Якщо ви практичний тип людини, яка не хоче застрягати за робочим столом цілий день, тоді наші курси та кар’єра, до якої вони ведуть, ідеально підходять для вас. Відповідний практичний досвід у сучасних спеціалізованих закладах є частиною всіх наших курсів.

Промислові зв'язки

CAFRE має чудові зв'язки з бізнесом та організаціями , багато з яких наймають наших випускників. Вони демонструють свою підтримку, надаючи робочі місця, запрошених лекторів та курсові проекти з реального життя. Компанії також дарують щедрі стипендії, щоб допомогти нашим студентам вищої освіти фінансувати витрати на здобуття наукового ступеня.

Великі перспективи роботи

Студенти навчаються у CAFRE, оскільки вони захоплені тим, щоб пройти кар'єру у вибраній галузі навчання. Наші результати говорять самі за себе - понад 92% наших випускників отримують роботу або переходять до подальшої освіти протягом шести місяців після закінчення курсу.

Цілеспрямовані кампуси

У CAFRE до вас ставляться як до особистості, оскільки співробітники знайомляться з 1700 студентами наших трьох містечок. Персонал доброзичливий та привітний та гарантує, що вас підтримають як особисто, так і академічно для реалізації свого потенціалу.

Фінансова підтримка

З конкурентоспроможною платою за вищу освіту та витратами на проживання ви виявите, що навчання в CAFRE не таке дороге, як ви думали. Наші денні курси подальшої освіти фінансуються Департаментом сільського господарства, довкілля та сільських справ, і більшість студентів мають право на це фінансування. Компанії та організації по всій Ірландії підтримують студентів шляхом пожертви стипендій.

Університетське життя

Якщо ви навчаєтесь у нашому Фонді або на почесних ступенях, затверджених Ольстерським університетом, ви можете стати "асоційованим студентом". Ви отримаєте студентський квиток, доступ до бібліотек Ольстерського університету та членство у Спортивному центрі, щоб назвати декілька пільг. Студенти, які навчаються на диплом з відзнакою в галузі сільськогосподарських технологій, є студентами університету Королеви і можуть отримати доступ до ресурсів університету.

Досвідчений персонал

CAFRE є "Партнером доступу" Управління вищої освіти, що дозволяє коледжу використовувати свої ресурси для вдосконалення, інформування та вдосконалення викладання, надаючи додаткові можливості розвитку персоналу.

Все ще не закінчено?

Після закінчення ступеня ви можете подати заявку на магістерський курс з бізнесу для сільськогосподарського та сільського господарства. Це ступінь аспірантури університету Королеви в Белфасті, що проводиться в кампусі Лофрі, Кукстаун.

Розташування

  • Antrim

    Tirgracy Road,45, BT41 4PS, Antrim

    Запитання