College Of Applied Sciences, Sohar

College Of Applied Sciences, Sohar

College Of Applied Sciences, Sohar

Введення

Коледж прикладних наук - Сохар - один із шести коледжів при Міністерстві вищої освіти, створений в 1990 році і розташований у місті Сохар, губернаторство Північної Альбатіни.

Бачення коледжів полягає у відіграванні життєво важливої ролі в представленні Оману світові як нації, що розвивається, що відбивається у сприянні галузі прикладних наук та розвитку спільноти знань, що підтверджується нормами культури Оману.

Місія коледжу полягає у створенні та передачі знань шляхом співпраці, профорієнтації та інтенсивної співпраці зі студентами, місцевою громадою та ринком праці з метою створення сприятливого середовища, яке відображатиметься на шляху розвитку Оману на світовій арені. .

Коледж отримує ступінь бакалавра в галузі машинобудування для таких неповнолітніх: машинобудування, електротехніка та хімічна техніка. Коледж також надає ступінь бакалавра в галузі інформаційних технологій для таких неповнолітніх: Розробка програмного забезпечення, Управління базами даних, Мережа та Безпека.

Декан коледжу бере на себе управління академічними, адміністративними та фінансовими обов'язками в коледжі відповідно до того, що паралельно і підтверджується основними законами та нормативними актами коледжів та тим, що там зазначено, і йому у виконанні місії допомагають два заступники декани.

Розташування

  • Sohar

    Sohar, Оман

    Запитання