Keystone logo
College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

Введення

Розташований на південно-східному узбережжі Атлантичного океану в Брауншвейгу, на півдорозі між Саванна і Джексонвілл, штат Флорида, Коледж Coastal Грузії є студентом коледжу в системі університету Грузії. Коледж забезпечує доступне і інтерактивне навчання в природною красою і рясним сонцем Грузії Золотого острова, район відомий світового класу для гольфу і курортів, а також дивовижне розмаїття морських середовищ існування, диких тварин і морських істот.

Студенти виявляють можливості на всіх рівнях: на керівних посадах в усіх аспектах університетського життя; в зчепленні спільноти через сервіс навчання, практичні застосування в класі матеріалу, дух волонтерства та прихильність до створення позитивних змін; в відмінністю програми, стажування, надання стипендій та стипендій, які сприяють природна цікавість; і на кампусі можливості працевлаштування і стипендії, які не тільки сприяють доступності коледжу, а й заохочувати академічні, спортивні та участь в програмі діяльності.

Офіс Коледжу відпочинку і Wellness підтримує студентські заходи, які капіталізувати від близькості коледжу до двох чудових пляжів з швидким їде над греблею або Сент-Сімонс-Айленд або острів Джекіл. Пропуску на острів Джекіл видаються повний робочий день студентів, забезпечуючи доступ до всіх зручностями держави приморського ігровий майданчик. Поза кампусу пригодницькі екскурсії в Санкт-Simons Island, включають в себе стоячим весло інтернатів і каяках. Студенти можуть прийняти до води, а також похід пляжі і стежки наших регіональних екосистем для навчання на місцях спрямовані в прибережній середовищі, яка є живою лабораторією і одним з перших призначених, що охороняються водно-болотних угідь в країні.

Коледж пропонує ступінь бакалавра в американських досліджень, біологічних наук, ділового адміністрування, освіти, охорони здоров'я інформатики, математики, догляд за хворими (НБС), психологія, зв'язків з громадськістю та нещодавно додала ступінь в області міждисциплінарних досліджень. В рамках активної програми стажувань та практичного навчання, студенти команди з партнерами спільноти, такими як Департамент Джорджії природних ресурсів, Jekyll Island Органом і Turtle Center Georgia Sea, система охорони здоров'я Південно-Східної Грузії, а також в навчальному центрі федеральних правоохоронних органів для захоплюючий досвід в реальних умовах застосування курсову в суспільстві. Студенти з усіх дисциплін мають реальні можливості для співпраці з викладачами, спільне редагування і спільного уявлення предметних досліджень і доповідей.

Факультет смакують і підтримувати взаємодію студента, яка виступає в якості наставників, радників і навіть інтервентів від імені студентів за межами годин підготовки в класі і навчання. Студенти відомі за іменами, а не тільки однокласників, але викладачів і співробітників. Бачення коледжу повинен бути коледж вибір для студентів в Грузії, так і за її межами, забезпечуючи доступне і доступну освіту. Пропагуючи перевагу в науці і громадської залученості, Коледж сприяє студентського лідерства, академічної прогресії і своєчасне закінчення через особистісно-орієнтованих програм, які пропонують багатий і різноманітний досвід студентів.

Відзначив для красивого університетського містечка, але все одна будівля коледжу або вже побудовані або повністю відремонтовані протягом останніх шести років, і будівництво почалося на другий люкс на базі гуртожитку. З моменту вступу в південних штатах Спортивний конференції в 2011 році, мореплавцям зробили свій відбиток на спортивній арені, вигравши NAIA чоловічий національний чемпіонат гольфу в 2014 році. Програма з легкої атлетики Береговий Грузії в даний час підтримує вісім конкурентоспроможних спортивних команд: три чоловічих команд (баскетбол, гольф і теніс) і п'ять жіночих команд (баскетбол, гольф, теніс, софтбол, і волейбол). Гольф, теніс і волейбол команди національному місце.

Це студентське містечко, який може бути точно описана як турботливого спільноти, залучених інтерактивних студентів, викладачів і співробітників. Студенти можуть прийти до прибережної Грузії з однієї причини, але вони залишаються для багатьох.

Місія

Як державного коледжу університету Система Джорджії, Коледж Coastal Грузії буде коледж вибір для жителів Грузії, так і за його межами шляхом надання доступного та доступного якісної освіти. Пропагуючи перевагу в науці і громадської залученості, Коледж сприяє розвитку студентів та своєчасне закінчення через особистісно-орієнтованих програм, які пропонують багатий і різноманітний досвід студентів. Студенти готуються до кар'єри змістовних, поглибленого вивчення, навчання протягом усього життя, а також участь в глобальному і технологічному суспільстві. Інститут надасть асоційованим і ступінь бакалавра, які підтримують інтелектуальні, економічні та культурні потреби суспільства і регіону.

Зір

Коледж Coastal Грузії буде коледж вибір для студентів в Грузії, так і за її межами, забезпечуючи видатне освіту для майбутніх лідерів і громадян через служби навчання, глобальної поінформованості та займається підприємництва.

Величини

Коледж основних цінностей Coastal Грузії обрамляють місію і бачення, і керівництво інституту через мінливого часу і встановлення пріоритетів:

Якість освіти:

Зобов'язання забезпечити високу якість, інноваційні та гнучкі можливості для отримання освіти і послуг в доступній особистісно-орієнтованому середовищі, створюючи атмосферу відкриття, що цінності і охоплює як запит і творчість; очікують студентів взяти активну відповідальність за їх освіту; сприяти розвитку тісних студент-учитель зв'язків; запропонувати поточну оцінку академічних програм; інтегрувати всі програми, які сприяють доступу студентів і успіху.

Емпіричне навчання:

Інтеграція значимого емпіричного і цілісного співтовариства служби на території кампуса і в більш широкому співтоваристві з інструкцією і відображення, щоб збагатити досвід навчання, сприяння ставлення щедрості в службі, навчання цивільної відповідальності і зміцненню громад.

Глобальне усвідомлення:

Прагнення до забезпечення освіти на додану вартість шляхом заохочення міжкультурного взаєморозуміння, зміцнення поваги та вдячності серед та між студентами, викладачами і співробітниками, а також культивувати відносини співпраці з міжнародними програмами та глобальними спільнотами.

лідерство:

Виступати лідерські ролі, які підтримують високий професіоналізм, відповідальність і мотивацію за рахунок розширення навичок в області організації, планування, вирішення проблем, прохідні, щоб підготувати студентів для задоволення завтрашня робочої сили і зростаючі потреби розвитку регіону.

підприємництво:

Наполягати дослідження та інновації через освітній процес під час закріплення цих підприємницьких стратегій в соціальних і суспільних цілей.

Розташування

  • Brunswick

    College of Coastal Georgia One College Drive, 31520, Brunswick

    Запитання