Columbia College Hollywood

Columbia College Hollywood

Columbia College Hollywood

Введення

Columbia College Hollywood побудований на основі практичного навчання та навчання. Ми вважаємо, що найкращий спосіб підготувати вас до майбутніх можливостей - це сприяти культурі кампуса, яка відображає реальний світ. Саме тому наші програми заохочують творчу співпрацю між різними дисциплінами.

З першого дня, коли ви спробуєте і спробуєте нові ролі та незнайомі технології, що беруть участь у створенні креативного медіа-контенту, вам доведеться виконувати багатозадачність. Наш факультет досвідчених, нагородами кінематографістів, техніків, артистів та наставників використовує свої знання, щоб залучати вас до інноваційних методів навчання в інтерактивних навчальних закладах.

Чому вибирати нас?

Для кінематографістів

Columbia College Hollywood - коледж для режисерів, де ви дізнаєтеся про всі аспекти кіно. Наші освітні програми занурюють вас у весь спектр творчих, технічних та ділових навичок, необхідних для просування безмежних підприємницьких можливостей у конкурентній галузі. Ми надаємо вам доступ до основи кіноіндустрії за допомогою стажувань, можливостей працевлаштування, професійного обладнання та реального досвіду.

З кінематографістами

Ви будете працювати з професійними кінематографістами, які поділяють вашу пристрасть та з'єднують вас із рукостисканням та бізнесом кіноіндустрії. Курси розроблені таким чином, щоб збалансувати практичне практичне навчання з принципом та теорією, щоб ви мали навички та знання, щоб реалізувати ваше особисте бачення.

Промисловий доступ

Ви будете вивчати кіно в Лос-Анджелесі, центрі індустрії розваг. Ви матимете доступ до лідерів галузі, від ваших інструкторів у класі до професійних запрошених доповідачів. Стажування дасть вам реальний досвід, який ви зможете отримати на ринку праці після закінчення навчання.

Обладнання та обладнання

Ви матимете доступ до професійного обладнання та засобів, які включають в себе стаціонарні зйомки, окремі фільми та телевізійні звукові сцени, комплекти цифрового редагування та театр об'ємного звуку високої чіткості для демонстрації вашої роботи. Інвентаризація наших фільмів і цифрових камер постійно оновлюється, щоб включати професійне обладнання, яке в даний час використовують фахівці, що працюють.

Опис місії

Columbia College Hollywood виховує студентів у мистецтві та науці про комунікації та різноманітних засобах масової інформації про сучасні розповіді в рамках вивчення ліберальних мистецтв. Наш суворий курс навчання та практика готує випускників до аналітичних мислителів та ефективних комунікаторів, які є творчими, освіченими та відповідальними донорами для розвитку цікавого, продуманого та співчутливого світового співтовариства.

Філософія

Columbia College Hollywood прагне сприяти створенню навчальної спільноти, яка сприяє створенню творчості, інновацій та розвитку шляхом освіти, співпраці та спільної любові до розважальних мистецтв. Ми прагнемо запропонувати складний досвід вільного мистецтва, який готує студентів до громадянства у світовій спільноті шляхом надання:

 • Навчальні програми збагачені практичним досвідом навчання, що відображає реальний світ індустрії розваг.

 • Проектно-орієнтовані курсові роботи вимагають від студентів працювати в команді для вивчення всіх аспектів процесу кіно.

 • Надихаючий факультет професіоналів індустрії розваг, які мають досвід, щоб допомогти студентам розкрити свій творчий потенціал.

 • Інтимне освітнє середовище, яке заохочує кожного студента до ризику, необхідного для розвитку унікального художнього бачення та голосу.

 • Можливості для професійного доступу та продовження навчання за допомогою індустрії розваг, щоб допомогти випускникам створити основу для творчого та професійного успіху.

Історія

Уже понад 65 років Columbia College Hollywood надав практичну освіту в галузі мистецтва

Columbia College Hollywood спочатку був створений в 1952 році в районі парку Макартур в Лос-Анджелесі як філіальний кампус Колумбійського коледжу в Чикаго. Навчальний план був розроблений для того, щоб зосередитися на зростаючому телебаченні та радіопромисловості, а також на факультеті, що складається з професіоналів телебачення та радіо. У 1959 році Columbia College Hollywood відокремився від чиказького інституту, щоб працювати як незалежний, приватний, некомерційний коледж.

У 1997 році Columbia College Hollywood заснував свій нинішній кампус в історичній, колишній світовій штаб-квартирі Panavision, передового дизайнера і виробника найкращих камер і об'єктивів для кіно та телебачення. Зараз коледж розташований у центрі долини Сан-Фернандо, надаючи студентам і викладачам доступ до всіх основних кіностудій і телевізійних студій в районі Лос-Анджелеса.

Студентське життя

Якщо ви мрієте створити вміст для великого екрану, малого екрану, ігрової консолі або сцені, подарувавши своє креативне бачення в реальному світі або віртуальному світі, або встановивши своє місце як лідера галузі або майстра свого ремесла, ми вже створила кампусну культуру, призначену для того, щоб дозволити вам винаходити, формувати, ремесло та вдосконалювати свій особистий художній бренд і підготувати вас до пошуку свого власного місця в нескінченному підприємницькому світі створення глобальних медіа.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
 • Los Angeles

  Oxnard Street, 18618, Los Angeles

  • facebook
  • instagram
  • youtube

Запитання