Concordia College

Concordia College

Concordia College

Введення

Хто ми

Ми є приватною, студентка, чотири роки гуманітарний коледж. Ми співтовариство з більш ніж 2100 студентів, які приїжджають з 36 країн і 29 країн і становить 38 релігій і конфесій. Ми використовуємо 175 штатних викладачів, включаючи NASA і NSF вчених, удостоєних нагород композиторів і письменників, і національними експертами в широкому діапазоні областей.

Де ми живемо

Наша рідне місто - Фарго Мурхед-- це зростаюче співтовариство з майже 30 000 студентів, стрибкової Мистецтво та розваги сцени, і приголомшуюче кількість стажувань та працевлаштування.

Як ми вчимося

Concordia пропонує понад 50 спеціальностей, в тому числі 15 відмінників спеціальностей, а також 12 допрофесійної програм в медицині, юриспруденції, інженерії, стоматології та багато іншого. Сотні стажувань та співпраці освітніх можливостей у місті і в усьому світі надають безліч перших рук професійного досвіду.

Куди ми йдемо

Наша навчальна програма поєднує в собі глобалізованому значне дослідження далеко можливостей і навчання на семи мовах світу. Ми національно визнаним лідером серед студентів установ за кількістю студентів, які отримують глобальне досвід роботи за кордоном.

Що ми робимо

Більше 100 студентських організацій - газети і журнали, літературні групи добровольців, релігійних організацій та більше - зробити його легко взяти участь і залишатися активним. Більше третини з наших студентів участь в одному (або більше) з наших 19 музичних колективів, і майже чверть наших студентів участь у конкурентних атлетики.

Що ми досягаємо

Конкордія студенти домоглися швидкості 88 відсотків прийняття в медичній школі (в 10 років), обстежених. Дев'яносто вісім відсотків опитаних випускників Concordia є робочі місця або були допущені до аспірантури протягом шести місяців після закінчення. П'ять з наших студентів завоювали престижні стипендії Фулбрайта протягом останніх трьох років. В останні роки, Конкордія зібрав дев`ять престижних NCAA аспірантських стипендій.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Moorhead

    901 8th St. S.

    Запитання