Contemporary China Studies Programme

Contemporary China Studies Programme

Contemporary China Studies Programme

Введення

Програма " Contemporary China Studies Programme ступінь Contemporary China Studies Programme надає вам унікальну можливість дізнатися про сучасний Китай та її досвід у захоплюючій програмі заочного навчання протягом одного семестру, за допомогою якого ECTS кредитує вашу навчальну програму вдома. CCSP - це унікальний навчальний досвід для досвідчених студентів-бакалаврів, які цікавляться культурами та стилем життя Азії, які хочуть навчатися в університеті світового класу та бажають вивчати світ бізнес у Китаї на справді захоплююче, але міжнародне та доступне середовище. CCSP розташована в Шанхаї, одному з найцікавіших міст світу сьогодні, і викладав у співпраці з Фуданським університетом, одним з найпрестижніших науково-дослідних університетів Китаю та QS на 40-му місці в світі. З CCSP ви можете вибрати курси китайської мови, навчатися англійською мовою навчальних курсів з різних питань, а також стажування у місцевій організації або міжнародній компанії. У поєднанні з регулярними груповими екскурсіями та громадськими заняттями, що представляють вас традиційній китайській культурі, CCSP є багатопрофільною навчальною програмою, яка забезпечує глибокі теоретичні та практичні перспективи розвитку статусу Китаю як глобальної держави.

Чому CCSP?

  1. Живете в дивовижному та яскравому місті
  2. Навчатися в університеті світового класу
  3. Ознайомтеся з світом бізнесу в Китаї
66928_iStock-638610500.jpg

Кращий університет

Програма " Contemporary China Studies Programme навчається в університеті Фудань, одному з найпрестижніших дослідницьких університетів у Китаї. У останньому рейтингу QS світових університетів Фуданський університет оцінюється як 1-го університету в Шанхаї та 40-м у всьому світі. У Фудані є 30 000 студентів, у тому числі 5 000 іноземних студентів.

Школа соціального розвитку та державної політики, яка приймає програму CCSP, є однією з глобальних опорних пунктів у галузі викладання та досліджень у галузі соціальних наук. Серед його міжнародних партнерів - Гарвардський університет, Лондонська школа економіки та політичних наук, Трініті-коледж та багато інших. Десять відсотків студентів Школи - іноземні студенти, з США, Канади, Японії, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії та країн Північної Європи. Викладачі CCSP мають великий досвід проведення академічних досліджень та викладання в провідних вищих навчальних закладах Китаю та за кордоном, таких як Гарвардський університет, Чиказький університет, Університет Вашингтона-Сіетла та GeorgiaTech. Лідери місцевого бізнесу та професійні експерти з різних організацій запрошуються на приклади тематичних досліджень.

Кампусне життя

Маючи 30 тисяч студентів, у тому числі 5 000 іноземних студентів, Фудан є не тільки найкращим, але і одним з найбільших та міжнародних університетів у Шанхаї. Як міжнародний студент Fudan, ви маєте доступ до будь-якої студентської асоціації в університеті, а також до всіх інших об'єктів, таких як їдальні, бібліотеки та спортивні майданчики.

66929_iStock-589097990.jpg

Дивовижне місто

Шанхай: вау!

Шанхай, без сумніву, є одним з найцікавіших міст світу сьогодні. Місто знаходиться в епіцентрі безпрецедентного китайського удару по відношенню до економічного розвитку, технологічних інновацій та культурного ренесансу. Шанхай - це місце, де Схід зустрічає Захід, де старі та нові зближуються з ефектною модою. Не шкодуючи зусиль, щоб показати, що Шанхай став одним із самих чудових і живих мегаполісів цього світу. І з одним мільйоном іноземних жителів, Шанхай може похвалитися найсучаснішими міжнародними можливостями та безмежними можливостями для нових друзів, створення професійних мереж та вивчення майбутніх можливостей зайнятості. Навчальний семестр у Шанхаї чудово підходить для вашого резюме. Недарма Шанхай швидко стає одним із найпопулярніших навчальних місць у світі для іноземних студентів.

Життя в Шанхаї

Життя у Шанхаї вражаюче захоплююче та різноманітне, але зручне та безпечне. Будучи одним з найбільших та сучасних столичних міст, Шанхай ніколи не спить. Це тарілка східних і західних культур, з давніх і нових традицій. Шанхай пропонує безліч варіантів, коли мова йде про розваги, магазини, бари та ресторани, екскурсії, концерти та шоу. Цілком можливо, щоб прожити життя, дуже подібне до того, що в будь-якому великому європейському мегаполісі. Ви також можете вибрати, як жити як місцеві жителі. Китайська кухня хороша і дешева. У місцевих магазинах продаються всілякі речі, які ви ніколи не знайдете в Європі, часто недорогі.

66930_iStock-613689196.jpg

Інтерактивний варіант

Програма " Contemporary China Studies Programme призначена для максимального збільшення ваших можливостей дізнатися про ІТ-досвід сучасного Китаю протягом 4 або 5 місяців перебування в Шанхаї. Вибір академічних курсів, викладався англійською мовою видатних професорів та викладачів університету Фудань, надає теоретичні та академічні знання про останні події в Китаї в таких сферах, як культура та суспільство, бізнес та економіка, політика та дипломатія. Мовний курс, що викладається на початкових та проміжних рівнях, дозволяє вам скуштувати те, що потрібно для розмов та читання китайців, або вдосконалити мовні навички, якщо ви вже почали вивчати мову. І стажування дає унікальний шанс зрозуміти, як працювати в компанії в Китаї та розвивати нові професійні навички. У поєднанні з регулярними груповими екскурсіями та громадськими заняттями, що представляють вас традиційній китайській культурі, CCSP є багатопрофільною навчальною програмою, яка забезпечує глибокі теоретичні та практичні перспективи розвитку статусу Китаю як глобальної держави.

Розташування

  • Shanghai

    220 Handan Rd, WuJiaoChang, Yangpu Qu, Shanghai Shi, China, 200433, , Shanghai

    Програми

    Запитання