Coppin State University

Coppin State University

Coppin State University

Введення

Заснований у 1900 р. Coppin State University (CSU) - це всеосяжний історично чорний інститут (HBI), спочатку заснований для освіти вчителів.

Названий на честь Фанні Джексона Коппіна, видатного афроамериканського педагога, Коппін підтвердив свою відданість досконалості в навчанні та успіху студентів. Заклад пропонує 53 академічні програми: 32 бакалаврати, 11 магістрів та 9 програм сертифікатів та один ступінь доктора.

Coppin State University , історично чорний інститут в динамічній міській обстановці, обслуговує студентське населення з багатьох поколінь та надає можливості для освіти, заодно сприяючи навчанню протягом усього життя. Університет сприяє лідерству, соціальній відповідальності, залученню громадян та громад, культурному різноманіттю та інклюзії та економічному розвитку.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Baltimore

    West North Avenue,2500, 21216, Baltimore

    Запитання