Cornell College

Cornell College

Cornell College

Введення

Про Корнелла

Cornell College змінив життя і змінив освітні норми з 1853 року.

Розташований у штаті Маунт-Вернон, штат Айова, Корнелл був першим коледжем на захід від Міссісіпі, який надав жінкам ті ж права та привілеї, що й чоловікам, а в 1858 році присвоїв наукові ступеня жінці.

У 1978 році викладачі Корнелла прийняли навчальну програму One Course At A Time, трансформуючи спосіб навчання та навчання в Корнеллі. З публікацією в 1996 р. «Коледжів Лорен Попа, які змінюють життя», освіта, що змінила життя Корнелла, була офіційно визнана. Корнелл продовжує визнаватися з кожним новим виданням.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Корнельські цінності

Наша місія та основні цінності орієнтуються на те, як ми навчаємо та навчаємось.

Ми наголошуємо на наступних освітніх пріоритетах та результатах, вкладаючи їх у кожен курс та в можливості поза класом.

Місія

Cornell College пропонує інноваційне та суворе навчальне співтовариство, де викладачі та співробітники співпрацюють зі студентами, щоб розвинути інтелектуальну цікавість, творчість та моральну мужність, необхідні для життя та навчання громадянства.

Основні цінності

 • Ліберальна освіта, яка відзначає відкриття та охоплює інтеграцію та застосування знань
 • Інтелектуальне, моральне та особистісне зростання
 • Громадянська та соціальна відповідальність
 • Гідність та цінність кожної людини в різноманітній громаді

Один курс за раз

Завдяки відмітній навчальній програмі «Один курс за часом», студенти Корнелла занурюються лише в одну навчальну дисципліну за три та півтори тижні. Цей фокус дозволяє професорам вийти за рамки традиційного формату лекцій шляхом розширених дискусій та лабораторій, моделювання цілого дня та позаурочного навчання на південь чи цілий блок, не змагаючись з іншими заняттями. Протягом останніх чотирьох років викладачі Корнеля викладали 70 курсів поза містом. І студенти можуть легко взяти блок, щоб отримати досвід через стажування.

Національне визнання

 • Корнелл - одна з лише 40 шкіл, профільованих у книзі Лорен Попа " Коледжі, які змінюють життя".
 • Американські Новини та Світовий звіт посідають Корнелла у найвищий рівень національних коледжів з вільних мистецтв.
 • Корнелл посів 64-е місце у списку новин США з найкращих шкіл цінності
 • За останні 12 років 16 корнельян отримали стипендії Фулбрайта. Крім того, два факультети Корнеля отримали нагороди Фулбрайта за подорожі в стипендії у 2016 та 2017 роках.
 • Кампус Корнел занесений до Національного реєстру історичних місць.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Програми навчання

Коледж пропонує понад 40 академічних спеціальностей та допрофесійних програм та необмежену кількість індивідуалізованих спеціальностей. Крім того, Літній дослідний інститут Корнелла забезпечує літню громаду, яка навчається життя, сприяючи науково-дослідним діячам у галузі мистецтв, гуманітарних, соціальних та наукових наук.

Місцезнаходження

Коледж розташований у місті Маунт-Вернон, штат Айова, містечку, атмосфера міської облямівки приносить найкращі міста в місця містечка з фестивалями мистецтва, популярними місцевими ресторанами та кафе, вигадливими бутиками. Мікс історичних будівель та творчого чуття Маунт Вернон заслужив це як одне з " найкрутіших маленьких міст Америки" журналу " Бюджетні подорожі " Артура Фроммера .

Факультет

Професори Корнелла - це досконалі дослідники, науковці і, перш за все, наставники. Дев'яносто вісім відсотків професорсько-викладацького складу коледжу мають найвищу ступінь у своїх галузях. Співвідношення викладачів та студентів становить 1:11, і багато студентів тісно співпрацюють із викладачами над науковими чи іншими проектами.

Життя в кампусі

Життя у Корнелла активне та різноманітне. Студенти беруть участь у численних клубах, організаціях та групах з особливими інтересами. 19 відсотків студентів беруть участь у образотворчому мистецтві. 36 відсотків студентів беруть участь у міжколеджній атлетиці.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Mount Vernon

  1st Street, 600, 52314, Mount Vernon

Запитання