Creighton University

Creighton University

Creighton University

Введення

Creighton University , що знаходиться в Омасі, штат Небраска, пропонує висококласну освіту за традицією єзуїтів для людей, які хочуть внести щось значуще у світ. Тут студенти, викладачі та співробітники процвітають у спільноті, яка підтримує єзуїтів, католицькі цінності та традиції. Тут студенти вчаться ставати лідерами завдяки служінню іншим.

8 821 студент, аспірант та фахівець різного віку приїжджає до Крейтона зблизька та далеко. Вони прагнуть досягти успіхів у навчанні; насправді академічний профіль наших першокурсників є одним із найсильніших серед усіх католицьких університетів США. Студенти Крейтона цінують віру, лідерство та служіння, і вони знаходять можливості для розвитку в цих районах у Крейтоні. Завдяки стажуванню, дослідженню та клінічному досвіду вони вчаться на практиці.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Omaha

    California Plaza,2500, 68178, Omaha

    Запитання