Keystone logo
Charles University Faculty of Education Бакалавр хорового співу для вчителів із подвійною програмою навчання Музична освіта для вчителів
Charles University Faculty of Education

Бакалавр хорового співу для вчителів із подвійною програмою навчання Музична освіта для вчителів

Prague, Чеська Республіка

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 334 / per year *

На кампусі

* Плата за онлайн заявку: 820 CZK

Введення

Хоровий спів для вчителів

Метою цієї навчальної програми є забезпечення системи базових теоретичних знань та практичних диригентських навичок. Основні предмети: техніка диригування, гра вокальних партитур, вокальне виховання в хорі, слуховий аналіз, історія хорового співу, література для всіх видів хорів.

Випускники володіють знаннями та навичками з обох компонентів: спеціальної та загальноосвітньої. Вони здобувають базові знання про роботу вчителів через вступ до педагогіки, соціальної педагогіки та мотиваційної практики, базових психологічних дисциплін. Результати навчальної програми не є кваліфікацією для викладання.

Частиною спеціальності навчальної програми є дипломна робота.

Музична освіта для вчителів

Університетська навчальна програма «Музична освіта» з орієнтацією на освіту готує студентів до теоретичної та практичної спеціалізації музичної педагогіки та дає базові знання для роботи в освіті. У дослідженні поєднуються три складові середньої школи / молодшої середньої школи / середньої школи / середньої школи / молодшої середньої школи / підготовки вчителів старшої школи: предметна підготовка, загальна та предметна навчальна дидактика та вчительська пропедевтика (педагогічно-психологічна підготовка). Обов’язкову основу вивчення складають музично-теоретичні компоненти освіти: теорія музики, гармонія, контрапункт, музичні форми, органологія, історія музики тощо.

Удосконалення музичних навичок забезпечується вокально-інструментальною підготовкою, інтонаційно-слуховим розбором, хоровим диригуванням. Все зосереджено на роботі викладача, помічника вчителя, вихователя, помічника з культури тощо. Наступна частина – дидактика музичного навчання, аудіювання та асистентська практика в школі. Ці заходи готують випускника до наступного рівня навчання – магістра музичної освіти.

Навчальна програма в основному плані дотримується балансу предметного, дидактичного та педагого-психологічного компонентів відповідно до стандартів підготовки вчителів Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Педагогіко-психологічна підготовка включає предмети педагогіки, психології та спеціальної педагогіки, у тому числі педагогічно-психологічну практику, і має на меті підготовку до наступного магістерського вивчення педагогічної діяльності.

Прийом

Про Школу

Запитання