Keystone logo
Charles University Faculty of Education Бакалавр музичної освіти для педагогічної освіти з подвійним навчальним планом вивчення англійської мови для педагогічної освіти
Charles University Faculty of Education

Бакалавр музичної освіти для педагогічної освіти з подвійним навчальним планом вивчення англійської мови для педагогічної освіти

Prague, Чеська Республіка

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 334 / per year *

На кампусі

* Плата за онлайн заявку: 820 CZK

Введення

Музична освіта для вчителів

Університетська навчальна програма «Музична освіта» з орієнтацією на освіту готує студентів до теоретичної та практичної спеціалізації музичної педагогіки та дає базові знання для роботи в освіті. У дослідженні поєднуються три складові середньої школи / молодшої середньої школи / середньої школи / середньої школи / молодшої середньої школи / підготовки вчителів старшої школи: предметна підготовка, загальна та предметна навчальна дидактика та вчительська пропедевтика (педагогічно-психологічна підготовка). Обов’язкову основу вивчення складають музично-теоретичні компоненти освіти: теорія музики, гармонія, контрапункт, музичні форми, органологія, історія музики тощо.

Удосконалення музичних навичок забезпечується вокально-інструментальною підготовкою, інтонаційно-слуховим розбором, хоровим диригуванням. Все зосереджено на роботі викладача, помічника вчителя, вихователя, помічника з культури тощо. Наступна частина – дидактика музичного навчання, аудіювання та асистентська практика в школі. Ці заходи готують випускника до наступного рівня навчання – магістра музичної освіти.

Навчальна програма в основному плані дотримується балансу предметного, дидактичного та педагого-психологічного компонентів відповідно до стандартів підготовки вчителів Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Педагогіко-психологічна підготовка включає предмети педагогіки, психології та спеціальної педагогіки, у тому числі педагогічно-психологічну практику, і має на меті підготовку до наступного магістерського вивчення педагогічної діяльності.

Частиною спеціальності навчальної програми є дипломна робота.

Англійська мова для вчителів

Навчаючись англійською мовою з акцентом на освіту, студенти отримають значний досвід у галузях лінгвістики (з особливим акцентом на теорії лінгвістичних дисциплін та їх практичному застосуванні), література пишеться англійською мовою, завдяки чому, вивчаючи різні літературні дисциплін, студенти також навчаться аналізувати та інтерпретувати широкий спектр літературних текстів. Практична мовна частина навчальної програми покращить мовні навички студентів, щоб до моменту закінчення навчання вони досягли рівня C1-C2 Загальноєвропейських компетенцій з мовлення. Успішно здобувши спеціалізацію за цією програмою бакалавра, студенти отримають право на вступ до магістерської програми подальшого навчання, призначеної для вчителів середньої школи.

Прийом

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання