Keystone logo
Charles University Faculty of Education Бакалавр у галузі гри на інструменті для педагогічної освіти з подвійною програмою вивчення англійської мови для педагогічної освіти
Charles University Faculty of Education

Бакалавр у галузі гри на інструменті для педагогічної освіти з подвійною програмою вивчення англійської мови для педагогічної освіти

Prague, Чеська Республіка

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 334 / per year *

На кампусі

* Плата за онлайн заявку: 820 CZK

Введення

Гра на інструменті для вчителів

Програма призначена для випускників музичної консерваторії, музичних вузів та базових музичних шкіл, які не орієнтовані на професійну перекладацьку кар’єру.

Можна вивчати два інструменти – фортепіано або скрипку.

Основні предмети – індивідуальне вивчення інструмента, камерної музики, імпровізації, гри в оркестрі. Теоретичні дисципліни – будівництво та історія інструменту, інструментальна література.

Випускники мають бути підготовлені до влаштування на роботу в навчальні заклади для музичної діяльності дітей, в музичні школи, в заклади культури, музеї тощо. Для отримання кваліфікації в базовій та старшій школах необхідно продовжувати навчання в магістратурі.

Частиною навчальної програми maior є дипломна робота.

Англійська мова для вчителів

Навчаючись англійською мовою з акцентом на освіту, студенти отримають значний досвід у галузях лінгвістики (з особливим акцентом на теорії лінгвістичних дисциплін та їх практичному застосуванні), література пишеться англійською мовою, завдяки чому, вивчаючи різні літературні дисциплін, студенти також навчаться аналізувати та інтерпретувати широкий спектр літературних текстів. Практична мовна частина навчальної програми покращить мовні навички студентів, щоб до моменту закінчення навчання вони досягли рівня C1-C2 Загальноєвропейських компетенцій з мовлення. Успішно здобувши спеціалізацію за цією програмою бакалавра, студенти отримають право на вступ до магістерської програми подальшого навчання, призначеної для вчителів середньої школи.

Прийом

Про Школу

Запитання