Keystone logo
Charles University Faculty of Education Бакалавр в галузі гри на інструменті для вчительської освіти з подвійним навчальним планом Музична освіта для педагогічної освіти
Charles University Faculty of Education

Бакалавр в галузі гри на інструменті для вчительської освіти з подвійним навчальним планом Музична освіта для педагогічної освіти

Prague, Чеська Республіка

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 334 / per year *

На кампусі

* Плата за онлайн заявку: 820 CZK

Введення

Гра на інструменті для вчителів

Програма призначена для випускників музичної консерваторії, музичних вузів та базових музичних шкіл, які не орієнтовані на професійну перекладацьку кар’єру.

Можна вивчати два інструменти – фортепіано або скрипку.

Основні предмети – індивідуальне вивчення інструментів, камерної музики, імпровізації, оркестрової гри. Теоретичні дисципліни – будівництво та історія інструменту, інструментальна література.

Випускники мають бути підготовлені до влаштування на роботу в навчальні заклади для музичної діяльності дітей, в музичні школи, в заклади культури, музеї тощо. Для отримання кваліфікації в базовій та старшій школах необхідно продовжувати навчання в магістратурі.

Частиною спеціальності навчальної програми є дипломна робота.

Музична освіта для вчителів

Університетська навчальна програма «Музична освіта» з орієнтацією на освіту готує студентів до теоретичної та практичної спеціалізації музичної педагогіки та дає базові знання для роботи в освіті. У дослідженні поєднуються три складові середньої школи / молодшої середньої школи / середньої школи / середньої школи / молодшої середньої школи / підготовки вчителів старшої школи: предметна підготовка, загальна та предметна навчальна дидактика та вчительська пропедевтика (педагогічно-психологічна підготовка). Обов’язкову основу вивчення складають музично-теоретичні компоненти освіти: теорія музики, гармонія, контрапункт, музичні форми, органологія, історія музики тощо.

Удосконалення музичних навичок забезпечується вокально-інструментальною підготовкою, інтонаційно-слуховим розбором, хоровим диригуванням. Все зосереджено на роботі викладача, помічника вчителя, вихователя, помічника з культури тощо. Наступна частина – дидактика музичного навчання, аудіювання та асистентська практика в школі. Ці заходи готують випускника до наступного рівня навчання – магістра музичної освіти.

Навчальна програма в основному плані дотримується балансу предметного, дидактичного та педагого-психологічного компонентів відповідно до стандартів підготовки вчителів Міністерства освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Педагогіко-психологічна підготовка включає предмети педагогіки, психології та спеціальної педагогіки, у тому числі педагогічно-психологічну практику, і має на меті підготовку до наступного магістерського вивчення педагогічної діяльності.

Прийом

Про Школу

Запитання