Keystone logo
Czestochowa University of Technology

Czestochowa University of Technology

Czestochowa University of Technology

Введення

Ченстоховський технологічний університет (CUT) більше сімдесяти років робить внесок у створення майбутнього інженерії та технологій. Під час нашої наукової та освітньої діяльності Ченстоховський технологічний університет став невід’ємною частиною польської історії та традицій регіону Ченстохова та самого міста. У загальнонаціональних рейтингах державних вищих навчальних закладів ми входимо до найкращих університетів Польщі подібного профілю. Відмінна якість нашого викладання та досліджень, а також неперевершені академічні знання та досвід наших викладачів роблять навчання в CUT стимулюючим і безцінним досвідом. Завдяки своїм навчальним програмам Ченстоховський технічний університет робить сильний акцент на проектному навчанні та командній роботі.

Ми прагнемо, щоб Ченстоховський технологічний університет був установою, яка:

  • Пропонує високоякісну освіту, надаючи випускникам навички, бажані на ринку праці.
  • Активно співпрацює з суб’єктами соціально-економічного середовища, забезпечуючи збагачення студентами своїх знань та досвіду шляхом стажування та практики.
  • Розробити привабливу пропозицію для іноземних студентів і підтримати міжнародну мобільність для співробітників, докторантів і студентів.
  • Розвиває наукові дисципліни, важливі для сучасних наукових викликів і сучасної промисловості, слугуючи центром досліджень і розробок зі значним інноваційним потенціалом, оснащеним високоякісною дослідницькою інфраструктурою, що дозволяє реалізувати амбітні наукові проекти міжнародного значення.
  • Поглиблює співпрацю з вітчизняними та зарубіжними університетами та провідними суб’єктами господарювання, що працюють на національному та міжнародному ринках, з метою виконання науково-дослідних проектів та впроваджувальних робіт, створення коопераційних зв’язків, що сприяють комерціалізації та передачі результатів досліджень, а також дослідно-конструкторських робіт з ун-ту до екон.
  • Займається діяльністю для зростання соціальної відповідальності та бере участь у глобальному процесі досягнення цілей сталого розвитку.

Розташування

  • Częstochowa

    ul J.H Dąbrowskiego 69 , 42-201, Częstochowa

Запитання