Keystone logo
Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology

Введення

Про Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology (CUT) був заснований у 2004 році як державний університет, розташований у прибережному місті Лімассол. Його перші студенти були прийняті в 2007 році, і з тих пір успішно пропонували всі 3 ступені, тобто бакалавр, магістра, доктор філософії. За свою відносно коротку історію CUT здобув міжнародне визнання як університет з найвищим рейтингом на Кіпрі та в Греції, і стабільно входить до числа 60 найкращих молодих університетів та одного з 301-350 провідних університетів світу за версією Times Higher Education. Світовий рейтинг університетів (THE) за останні роки.

CUT прагне до досконалості досліджень і є міжнародним лідером як регіональний лідер з понад 250 успішними спонсорованими дослідницькими проектами, які фінансують понад 44 мільйони євро. Завдяки тісній співпраці та партнерству Університет з індустрією заохочує нові дослідницькі ідеї та можливості зростання. Вагомим показником цієї успішної співпраці є рівень успішного працевлаштування >80% випускників, які працевлаштовані у відповідних сферах навчання протягом менше ніж року після закінчення навчання.

Приблизно 3000 студентів зараз навчаються в бакалавраті та аспірантурі на 6 факультетах, 1 мовному центрі та 13 кафедрах університету.

На службі суспільству

Соціальний внесок Університету є однією з його найважливіших цінностей, яка формує його ідентичність, стратегію та щоденну діяльність. Прийняття цієї цінності має дві взаємодоповнюючі та взаємодоповнюючі цілі. CUT має на меті виховувати та розвивати відповідальних, науково-компетентних дослідників, професіоналів та громадян, які будуть діяти та керувати, керуючись принципами сталості та соціальної відповідальності. Одночасно університет прагне працювати як науково-освітній заклад, який забезпечує додану вартість для економіки, навколишнього середовища та суспільства в цілому. Таким чином, Університет об’єднує стійкість у своїх 5 стовпах (тобто викладання, дослідження, операції, культура та охоплення суспільством) і прийняв 17 цілей сталого розвитку (ЦУР) Організації Об’єднаних Націй, орієнтуючись на підготовку лідерів майбутніх поколінь, які досягне кращого майбутнього для всіх людей.


Післядипломні програми та засоби

Університет пропонує 18 програм аспірантури, 4 з яких викладаються англійською та 14 грецькою. Крім того, 2 програми пропонуються на міжміські дистанції, згідно з таблицею нижче.

Докторські посади також доступні та публікуються Службою з питань академічних питань та студентського благополуччя один раз на навчальний семестр, для реєстрації та відвідування з наступного семестру.

Розташування

  • Limassol

    30 Archbishop Street, 3036, Limassol

    Запитання