Cyprus West University

Cyprus West University

Cyprus West University

Введення

Cyprus West University це некомерційний університет, розташований у Фамагусті, Північний Кіпр, заснований у 2015 році. У Cyprus West University є 5 факультетів, 3 школи та 20 різних програм бакалаврату та асоційованих програм, які пропонуються англійською та турецькою мовами. Cyprus West University визнано YÖK, Радою з вищої освіти Турецької Республіки, і YÖDAK, Радою з планування, оцінювання, акредитації та координації вищої освіти Північного Кіпру, і схвалено Міністерством національної освіти та культури ТРПК.

Кампус CWU

Кампус під час екскурсії, призначеної для майбутніх студентів. Студенти побачать, як виглядає університет, приміщення, студенти та життя на Кіпрі. Зустріньтеся з представниками нашої приймальної комісії, щоб дізнатися більше про наші програми та вирішити, що найкраще для вас.

153348_1.jpg

Наші погляди на освіту

Саме підприємці, а не держави чи великі корпорації, дозволять світу вийти з економічної депресії, у яку він впав. Але щоб бути успішним підприємцем, студенти повинні бути високоосвіченими та стати впізнаваними особистостями в академічному світі. Деякі випускники вищих навчальних закладів готові продовжувати свою особисту кар’єру, тоді як інші можуть продовжувати ініціативи, щоб створити робочі місця для інших. Проте мета університетської освіти виходить за обмежені межі пошуку роботи чи відкриття бізнесу й передбачає допомогу студенту в пошуку істини, особистісному розвитку та відкритті нових горизонтів.

Наші цінності

Основні цінності Cyprus West University полягають у сприянні соціальному добробуту шляхом побудови лібертаріанських, спільних та проектних знань, які поважають переконання та різноманітність. У своїх відносинах з усіма акціонерами соціальних мереж Cyprus West University використовує прозорі, підзвітні, шанобливі, гнучкі та двонаправлені комунікації. Cyprus West University незалежно від часу та умов, виступає за верховенство науки та техніки, доводячи про незалежність та автономію освітньої та професійної діяльності в усіх політичних та економічних сферах.

Cyprus West University готує середовище, яке підтримує творчість, навчання та дослідження, і розглядає культурні відмінності як багатство, забезпечуючи середовище, де іноземні студенти та викладачі можуть працювати разом. У світлі позитивної науки та традиційних культурних цінностей студенти Cyprus West University отримують професійні знання та навички в своєму соціальному середовищі та вчаться справлятися зі складною структурою та проблемами сучасного світу.

153349_2.jpg

Місія

Cyprus West University прагне надавати послуги суспільству з впевненими в собі студентами та викладачами, які несуть соціальну відповідальність у світлі індивідуального мислення та відкриті до міждисциплінарного підходу, а також можуть зробити внесок у науку, мистецьке виробництво та технологічні інновації на національному та міжнародному рівнях.

Бачення

Наш університет здійснюватиме академічну діяльність з інноваційним, міждисциплінарним освітнім дизайном, який чутливий до потреб людей нашої країни, з ліберальною корпоративною культурою участі, яка поважає різноманітність і переконання. Інформація, отримана в цій галузі, надасть можливість нашим студентам отримати освіту світового рівня та мати знання та навички, щоб конкурувати у своїй професійній кар’єрі по всьому світу.

153346_orientations.jpg

Розташування

  • Famagusta

    İsmet İnönü Bulvarı, 29 Cyprus West University, 99450, Famagusta

Запитання