英领国际学校

英领国际学校

英领国际学校

Введення

英领国际学校Далянь英领国际学校створена в березні 2010 р. Це двомовна школа, що об’єднує китайську та західну міжнародну освіту. Школа забезпечує єдине систематичне міжнародне навчання від дошкільного садка до 12 класу та багатоканальну модель прогресування, що забезпечує учнів інтернатними та денними курсами. виберіть. Зверніть увагу на всебічний розвиток студентів та розвивайте світові таланти з міжнародним баченням. У рейтингу найкращих 300 міжнародних шкіл за конкурентоспроможністю у 2018 році LinkedIn посів 31-е місце серед 1028 міжнародних шкіл у країні з точки зору конкурентоспроможності для подальшого навчання та посів перше місце на північному сході. Того ж року директор Лю Цзянь був визнаний нагородою видатного внеску Міжнародної школи 2018 року за міжнародну освіту.

Мета та філософія школи: вирощувати диких і знатних людей .

Місія школи: допомогти учням сформувати чудові та різноманітні навички, сформувати незалежні думки та виростити благородних персонажів, щоб забезпечити їм здатність бути щасливими незалежно від життєвого досвіду в непередбачуваному майбутньому.

Цінність школи: виховання громадян світу з міжнародною перспективою для Китаю та виховання національних стовпів для кращого Китаю .

LinkedIn - це тестовий центр A Levels, IGCSE, KS, офіційно затверджений британським бюро іспитів Edexcel . Номер тестового центру Далянь - 92973. У 2018 році британське бюро іспитів AQA дозволило стати екзаменаційним центром: номер тестового центру - 96096. Кооперативний містечко Шеньян також офіційно уповноважений Бюро іспитів Аміті як екзаменаційний центр, номер центру - 93751.

Студенти можуть складати іспити A Levels та IGCSE на LinkedIn, і їх бали можуть безпосередньо застосовуватися до більш ніж 15000 всесвітньо відомих університетів у понад 130 країнах та регіонах світу, таких як Великобританія, США, Австралія, Сінгапур, Канада, Гонконг тощо, або провідні міжнародні університети Великобританії. У середніх школах іноземні студенти також можуть подавати документи до відомих університетів материкового Китаю, включаючи університет Цінхуа та Пекінський університет.

В даний час英领国际学校має близько 150 китайських і іноземних викладачів, серед них 50% становлять іноземні викладачі, 30% повертаються вчителів і 20% двомовні викладачі Переважна більшість вчителів майстра і доктора з престижних зарубіжних шкіл, з сильним викладацьким складом ..

Розташування

  • Dalian

    辽宁省大连市现代服务业总部大厦14层E, , Dalian

    Запитання