Keystone logo
Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Введення

Девіс і Елкінса готує студентів, щоб досягти успіху в рамках програм, які поєднують в собі новітні знання в області з триваючим розвитком навичок. А тепер, Девіс і Елкінса рада зробити цей вид освіти доступний для працюючих дорослих.

Представляючи Davis & Елкінса 100% онлайн RN до BSN бакалаврської програми завершення.

Інтернет навчання швидко став одним з основних продуктів в освітньому світі. Це зростання було розпочато, в значній мірі, від дорослих учнів, які повертаються в школу шукати навчання просування своєї кар'єри. Девіс і Елкінса надає дорослим учням можливість завершити ступінь своєчасно, продовжуючи при цьому працювати і виконувати інші інші важливі зобов'язання в їх житті.

При 100% онлайн кампуса Davis & Елкінса ', дорослі учні можуть продовжити свою ступінь бакалавра наук від комфорту їх власного будинку, з графіками, який працює за своє життя. Тому що студенти можуть мати тенденцію до їх зобов'язаннями класу коли це найбільш зручний для них час, конфлікти з роботою і родиною зведені до мінімуму.

Через інтернет-програмування D & E, в дорослі учні здатні освоїти нові знання у своїй області, домогтися підвищення компетентності в ключових областях кваліфікації та отримати диплом, який допоможе з просування по службі.

Чому D & E?

Якість: Як традиційна, некомерційна організація, D & E пишається тим, забезпечивши студентів з високою якістю освіти з 1904 року.

Швидкість: Онлайн-програми можуть бути завершені протягом 12 місяців.

Вартість: Немає збір за подачу заяви, ніяких прихованих платежів, і тільки $ 400 / год кредиту, зберігаючи витрати передбачуваним і доступним.

Зручність: 100% онлайн без будь-яких необхідного часу входу в систему.

Мережа: З невеликими когорти, студенти мають можливість будувати відносини з іншими студентами і викладачами, які полегшують їх навчання.

Розташування

  • Elkins

    100 Campus Drive Elkins, W.Va. , 26241, Elkins

Програми

Запитання