Keystone logo
Dar Al Uloom University

Dar Al Uloom University

Dar Al Uloom University

Введення

Приватна освіта в Королівстві є свідком пожвавлення та великої уваги уряду хранителя двох святих мечетей короля Салмана бен Абдулазіза, хай Бог його збереже. Дар Аль Улум - один із найвизначніших приватних університетів Королівства, спрямований на сприяння вищій освіті та інвестиціям у стійкий людський капітал.

З моменту свого заснування він постійно сприяє випуску великої кількості видатних студентів, реабілітації молодих людей, а також поширенню знань та застосування, з тим щоб сприяти побудові нації та подоланню потреби у відновлюваному ринку праці .

Університет шукає внесків для розвитку та вдосконалення своїх результатів, щоб впоратись із швидким технічним та науковим розвитком, а також застосуванням прикладної освіти та дисциплін, сумісних з ринком праці. Він також працює над реабілітацією студентів та жінок, щоб отримати наукову кваліфікацію на ринку праці, забезпечуючи заохочуюче середовище для досконалості, творчості та успіху. Університет прагне здобути усталену наукову ідентичність, яка забезпечує позитивний баланс між трьома опорами: освітою, науковими дослідженнями та громадською діяльністю.

Розташування

  • Riyadh

    Riyadh, Саудівська Аравія

    Запитання