© Daytona State College Marketing
Daytona State College

Daytona State College

Daytona State College

Введення

Запитайте будь-якого з наших студентів, чому вони обрали Daytona State College , і вони розкажуть вам про наші найвищі програми та ступені, якісних викладачів і небайдужий персонал, велику академічну підтримку, плавний перехід до університетів, наші 12 видатних ступенів бакалавра програми, а також веселі заходи на кампусі.

Будучи студентом одного з найвищих і найшвидше зростаючих державних коледжів Флориди, ви знайдете багатий колегіальний досвід, який зосереджений на вас. Дослідження показують, що студенти, які залучаються до динамічного навчання в коледжі, як правило, більш успішні, і ваша освіта в Дейтоні Стейт виходить за рамки вашої курсової роботи.

Завдяки численним студентським клубам і заходам ви можете розвивати свої таланти та відкривати нові захоплення, створюючи унікальні можливості для дружби, навчання та лідерства. Пориньте в широкий спектр культурних програм, включаючи художні виставки, вистави та музичні виступи. Південно-східний музей фотографії, розташований на території кампусу, є одним із провідних музеїв Америки, які повністю присвячені фотографії.

У центрі кампусу ви відкриєте для себе чудовий студентський центр і його зручності, можливості студентського життя та академічні послуги підтримки. Навчальні та допоміжні зони включають бібліотеку, центр письма, комп’ютерну лабораторію та центр академічної підтримки. Після всього цього навчання зробіть перерву, розслабтеся та розважтеся в абсолютно новому гуртожитку на території кампусу, тренажерному залі, критому басейні та фітнес-центрі.

На додаток до наших високоякісних академічних програм і цікавих заходів, якими можна зайнятися в кампусі, ви також будете поруч із пам’ятками Центральної Флориди, прекрасними пляжами та державними парками з милями стежок, і це лише деякі з них. Район Дейтона-Біч є чудовим місцем для відпочинку з чудовим цілорічним кліматом, чудовим центральним розташуванням і багатьма видами та чим зайнятися.

Підсумок: студенти обирають штат Дейтона, тому що це розумний вибір і пропонує повний досвід навчання в коледжі!

Бачення

Daytona State College є головним джерелом освіти та навчання для сприяння індивідуальному просуванню та економічному розвитку в округах Волусія та Флаглер.

Опис місії

Daytona State College, всеосяжний державний коледж, надає доступ до ряду гнучких програм від збагачення громади до ступеня бакалавра, наголошуючи на успіхах студентів, охоплюючи досконалість і різноманітність, а також сприяючи інноваціям для покращення викладання та навчання.

Наші цінності

 • Спільнота. Спільнота Daytona State College охоплює наших студентів, викладачів, персонал і громадськість, якій ми служимо. Наша спільнота побудована на взаємоповазі, ефективному та відкритому спілкуванні та громадянській відповідальності.
 • Цілісність. Штат Дейтона прагне до найвищих етичних стандартів у всіх сферах діяльності, включаючи справедливе та послідовне ставлення до всіх членів громади штату Дейтона. Коледж повністю підтримує академічну свободу та право на інтелектуальний пошук.
 • Досконалість. Для досягнення академічної досконалості, професіоналізму та якості в усіх програмах і послугах, які ми пропонуємо, штат Дейтона використовує систему постійного вдосконалення, засновану на оцінці, підзвітності та взаємодії з усією спільнотою.
 • різноманітність. Різноманітність людей, думок і висловлювань забезпечує енергію і життєву силу для процесу навчання. Штат Дейтона відзначає як самобутність, так і відмінність людей і культур, водночас цінуючи спільні зв’язки, які об’єднують нас як глобальну спільноту.
 • Інновація. Інновації та креативність є ключем до нашого зростання як закладу, а також зростання та успіху наших студентів. Штат Дейтона пишається своєю здатністю адаптуватися до світу, що швидко змінюється, знаходячи позитивні та креативні рішення викликів, з якими стикається.
 • Успіх студента. Немає важливішої цінності, ніж успіх наших студентів. Наша головна мета — надати студентам навички, знання та бажання досягти успіху в класі, на роботі та в житті. Крім цього успіху, ми сподіваємося прищепити нашим студентам любов до навчання на все життя.

Стратегічні пріоритети

 • Забезпечте академічну досконалість. Пропонуйте якісні освітні програми, які відповідають потребам академічної та неакадемічної робочої сили в округах Волусія та Флаглер та за їх межами.
 • Підвищення успішності учнів. Збільшення розвитку студентів та академічної підтримки для покращення успішності, залучення та утримання студентів.
 • Створіть партнерство з громадою. Розширюйте та створюйте партнерські відносини з бізнесом, громадою та освітніми організаціями, які покращують місію та бачення коледжу.
 • Підкресліть інституційну ефективність. Забезпечити ефективне та ефективне використання ресурсів коледжу (фіскальних, фізичних, людських та технологічних).

тест

Розташування

 • Daytona Beach

  West International Speedway Boulevard,1200, 32114, Daytona Beach

Запитання