Keystone logo
DEKRA Hochschule für Medien Б. фільм і телебачення
DEKRA Hochschule für Medien

Б. фільм і телебачення

Berlin, Німеччина

6 Semesters

Англійська, Німецький

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 26 800 *

На кампусі

* Фінансування протягом 34 місяців з 700,00 € щомісяця. це можливо

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Вивчення кіно та телебачення зосереджується на численних серіях виробництва - від ідеї до закінченої статті.

Програма бакалавра вчить необхідних теоретичних основ, таких як історія фільмів, аналіз фільмів, скриптові роботи, кіно- та відеотехнології, а також аудіотехнології. На практиці, зокрема, розглядаються методи та техніка кіновиробництва та телевізійного виробництва. Спілкування та проектно-орієнтоване навчання є центром навчання в кіно та телебаченні. Окрім науково-технічних знань, студенти набувають всебічного практичного досвіду.

Після закінчення базових досліджень студенти вибирають між напрямками спеціалізації, камерою, виробництвом, постпродукцією або аудіо. Вони пишуть, стріляють, фільмують, розрізають та створюють свої перші короткі фільми, документальні фільми, музичні відеоролики та аналогічні фільми та телевізійні прем'єри. Наші викладачі підтримують їх. Дослідження завершується бакалаврською дисертацією, присвяченої предмету.

77524_Studium-Film-und-Fernsehen-Titel-Dekra-Hochschule-Medien.jpg

Спеціалізації

напрямок

Спеціалізація режисера передає концепції та методи драматургії, історію фільмів та дизайну зображень. Основна увага приділяється глибшому розумінню різних художніх підходів та їх реалізації.

камера

Спеціалізація камери зосереджена на інтенсивному аналізі аналогових і цифрових камер та їх можливостей. Для отримання зображень надаються необхідні концептуальні, художньо-технічні навички. У тісному співробітництві зі студентами кафедри режисурно-виробничої діяльності створюються твори різних документальних і вигаданих форматів.

виробництво

Від планування до реалізації телевізійного або кінопроизводства студенти спеціалізації у виробництві навчаються на кожному кроці, такі як: Наприклад, професійний розрахунок виробничих бюджетів та фінансування аудіовізуальних проектів, контрольних завдань, правових умов авторського права, організаційних ноу-хау та багато іншого. Професійні завдання включають управління виробництвом, управління записами, (креативне) виробництво або незалежне виробництво телевізійних і кінофільмів.

пост-продакшн

Учні, що займаються післядипломної спеціалізацією, займаються технічними та драматургічними питаннями класичного монтажу фільмів, такими як використання різних методів редагування. Крім того, вони вивчають організацію та управління цифровими даними. Студенти отримують розуміння технологій цифрової обробки зображень та обробки зображень. Мета полягає в створенні візуальних спеціальних ефектів і створення власних світових зображень, шарів зображення або фонів, наприклад, для зелених знімків екрана або анімаційних фільмів. Кар'єра включає Cutter, Digital Image Technician (DIT), Color Grading, Motion Graphic Designer, Digital Artist і Animation Artist.

аудіо

Професійна запис та обробка звуків, звуків і шумів знаходяться в центрі спеціалізації Audio of the course Film and Television. Студенти набувають компетенції щодо використання різних форм акустики та звукових ресурсів. У процесі поглибленого практичного навчання будуть надані різні професії в галузі вивчення Audio, такі як робота звукоінженерів, звукових гітар або кінематографістів.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр кіно та анімаційного дизайну
  • Berlin, Німеччина
  • Hamburg, Німеччина
 • BA (з відзнакою) практичне кіно
  • London, Великобританія
  • Berlin, Німеччина
 • Бакалавр кіновиробництва
  • Berlin, Німеччина
  • Munich, Німеччина
  • + 3 Більше