Delaware State University Бакалавр наук з текстилю та одягу, бакалавр
Delaware State University

Бакалавр наук з текстилю та одягу, бакалавр

Dover, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Введення

Програма TAS надає студентам можливість розвивати професійні навички у спілкуванні, аналітичному мисленні, колективній роботі та етичній поведінці, які підтримують випускників, застосовуючи теорію управління та маркетингу та принципи бізнесу до світової індустрії моди. Студенти програми TAS мають можливість розвинути знання щодо функцій роздрібної торгівлі, принципів мерчандайзингу, прогнозування тенденцій, відбору та оцінки текстилю.

Спеціальності повинні пройти затверджене стажування після закінчення всіх курсів мерчандайзингу моди на молодших рівнях. Випускники ТАС готові вирішити питання виробництва, розподілу та споживання текстильної та швейної продукції з різних точок зору: глобальної, економічної, соціальної, політичної, технологічної та маркетингової.

Студенти мають можливість брати участь у літніх стажуваннях у текстильній промисловості та заробляти змінну кількість годин. Літні стажування у галузях промисловості надають студентам практичний досвід у галузі дизайну та мерчандайзингу моди, а також доступ до нових продуктів. Ступінь бакалавра присвоюється після закінчення 125 кредитних годин.

Про Школу

Запитання