Delta State University

Delta State University

Delta State University

Введення

Delta State University - це державна установа, яка забезпечує комплексну програму для студентів та аспірантів приблизно для 3500 студентів, що представляють усі штати та 50 різних країн. Десятки дипломних програм на бакалаврському рівні надають освітні можливості в коледжах мистецтв і наук, бізнесу та освіти та в Школі медсестер Роберта Е. Сміта. Випускні програми на рівні магістра, спеціаліста з освіти та докторантури забезпечують підвищення кваліфікації з широкого кола дисциплін.

Визнаючи свій початок як учительський коледж, Університет підтримує досконалість у освіті вчителів, продовжуючи розширювати пропозиції як традиційних, так і унікальних програм навчання. Починаючи з основних дисциплін, таких як мистецтво, гуманітарні науки та науки, і закінчуючи унікальними програмами, такими як комерційна авіація, Інститут музики Delta та національно визнана програма геопросторових інформаційних технологій, університет прагне задовольнити постійні потреби студентів, яким він служить. .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Cleveland

    West Sunflower Road,1003, 38733, Cleveland

    Запитання