Denison University

Denison University

Denison University

Введення

Як один з провідних національних коледжів гуманітарних мистецтв, Denison University може похвалитися поколіннями студентів, які можуть засвідчити його вплив на їхнє життя. Кожен з них міг би навести іншу причину. І всі вони мали б рацію, тому що традиції гуманітарних мистецтв Денісона та житлова громада створюють колегіум безмежних особистих можливостей.

У Денісоні студентам доводиться підніматися - там немає хованки в задній частині лекційного залу на 300 місць, немає анонімності, немає польоту під радаром. Вони важливі як особистість, і їх готують до життя наслідки найкращі викладачі - професори, які знають їх речі, знають імена своїх студентів і вміють надихати на великі речі. А навчання сягає поза класами, лабораторіями та студіями до залів, де проживають студенти, адже це житлова громада студентського містечка, де студенти живуть і навчаються разом, і де вони охоплюють ідеали доброчесності, інтелекту, різноманітності та поваги до кожного інше та навколишнє середовище.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Granville

    100 West College Street, , Granville

    Запитання