DePauw University

DePauw University

DePauw University

Введення

DePauw - це місце, яке приваблює конкретний тип людей. Людина з багатьма талантами і волею до керівництва. Людина, яка знайде успіх у будь-якій ролі чи дисципліні, яку вони прагнуть. Ми обіцяємо невеликі класи, інноваційне навчання та акцент на вільнодумстві та діалозі. Це обіцянка, яка дає можливість студентам впливати на світ навіть до того, як вони покинуть університет. Тридцять відсотків студентів DePauw беруть участь у реальних дослідженнях з викладачами, і ми закликаємо студентів проходити дві або більше стажування під час перебування тут. DePauw входить в топ-10 за виробництво керівників підприємств та вчених Фулбрайта. І 94 відсотки наших студентів мають роботу або планують відвідувати аспірантуру, службу чи програму стипендій до закінчення навчання. Це те, що ми називаємо Незвичним успіхом.

DePauw - це повністю комерційний коледж гуманітарних мистецтв, що означає переговори, що переливаються від семінарського столу до їдальні до студентської вітальні. Студенти починають спільні авантюри зі співробітниками та викладачами, членами місцевої громади та випускниками та однолітками в гуртожитках, створюючи зв’язки на все життя та важливі партнерські стосунки, які часто поширюються на їх кар’єру.

DePauw готує вас до життя сенсу і засобів; ми дозволяємо вам приєднатися до легіонів випускників, які є лідерами, яких потребує світ. Надзвичайні професори навчатимуть вас у невеликих захоплюючих класах, житимуть і навчатимуться з однолітками, різноманітність яких збагачує спільноту, і підтримуватимуть вас, коли ви будете переслідувати свої академічні та досвідчені пристрасті.

DePauw University розвиває лідерів, яких потребує світ, завдяки незвичній прихильності до гуманітарних мистецтв.

Різноманітний та всеохоплюючий досвід навчання та життя ДеПо, який вирізняється своєю суворою інтелектуальною залученістю та своїми глобальними та досвідченими можливостями навчання, веде до життя змісту та засобів. DePauw готує випускників, які підтримують та створюють позитивні зміни у своїх громадах та світі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Greencastle

    South Locust Street,313, 46135, Greencastle

    Запитання