Dillard University

Dillard University

Dillard University

Введення

Since1869, Діллард університет було скоєно на надання студентам якісного чотирирічного гуманітарної освіти. Діллард є повністю акредитованим приватним, історично чорний університет. У 2010 році США Новини & World Report займає Діллард серед нації Top 10 іншим традиційно, на основі комплексних досліджень студентів. Діллард також був нагороджений Top 10 рейтингу в 2010 році для гуманітарних шкіл в категорії соціальної мобільності Вашингтоном Щомісяця.

Наріжним каменем Gentilly спільноти Новий Орлеан, університет сидить на красивою і спокійною території кампусу 55 акрів, рясніє фірмовими живий дубів і суміш історичних будівель і сучасних зручностей.

Dillard студенти йдуть на деякі з кращих випускників шкіл в світі. Діллард в даний час випускники навчаються в Гарварді, Єлі, Прінстоні, Джона Хопкінса і Лондонської школи економіки, серед інших. Діллард університет є єдиним університетом в Сполучених Штатах, яка є партнером в Мелтон Foundation. Dillard студенти, які стають Мелтон Стипендіати беруть участь в міжкультурному навчанні, розвитку лідерства та глобального освіти за допомогою симпозіумів, поїздок, діяльність в Інтернеті, субсидій на здійснення проектів і соціальних послуг. Приймаючі країни включають Китай, Чилі, Німеччини, Індії та США.

Dillard Основні моменти:

В результаті урагану Катріна, Dillard повністю відновлені та відремонтовані 32 будинків кампусу і три за межами університетського містечка житлових комплексів, а також побудовані два нових LEED® * зареєстрований (Лідерство в енергетичному та екологічному проектуванні) будівель: професійних шкіл і наук Будівництво і студентський союз і здоров'я і оздоровчий центр. У 2010 році Dillard вступив в партнерські відносини з Нью-Орлеан Відновлення шкільного округу для нового вчителя освітньої програми, яка може революціонізувати педагогічної освіти в Новому Орлеані і, можливо, служити моделлю для програм по всій країні. Фізична програма Діллард придбала систему в розмірі $ 1,8 мільйона імпульсів лазера, що дозволяє студентам проводити дослідження на рівні випускника. високо оцінений програму догляду Діллард був першим у своєму роді в штаті Луїзіана. Dillard пропонує 22 академічних спеціальностей в семи департаментів і шкіл. Співвідношення студент-факультету Діллард становить 11 до одного. Діллард університет може похвалитися одним з небагатьох підрозділів Студентський успіх в країні, модель, яка фокусується на області найму, утримання та підтримки студентів.

Випускники Dillard представляють широкий спектр вельми успішних світових лідерів в областях, починаючи від медицини і права, до вищої освіти і міжнародного бізнесу, мистецтва і розваг.

Місія та бачення Місія Діллард університету є підготовка випускників, які домагаються успіхів, стати світовими лідерами, широко освіченою, культурною відомо, і стосується поліпшення умов життя людини. Завдяки високо персоналізовані і навчально-орієнтований підхід, студенти Діллардс здатні задовольнити конкурентні запити різноманітної, глобального і технологічно розвиненого суспільства.

Стратегічні Стовпи DILLARD Університету

Діллард університет буде головним приватним Студентів університетів в регіоні і в світі традиційно негритянських коледжів та університетів. Діллард університет буде розширюватися вибірково в аспірантуру, грунтуючись на своїх кращих програм, які представляють собою прогнози майбутніх потреб у робочій силі. Діллард університет буде розширити та активізувати свою прихильність і якості продукції, корисні дослідження. Діллард університет наповнить глобалізації в свій навчальний план так, що вона розширює свій охоплення іншими мовами, культур і країн. Діллард університет продемонструє відданість успіху всіх студентів. Діллард університет буде розвивати навчання студентів керівництва і збагачених можливостей для отримання освіти за межами класної кімнати, щоб запропонувати збалансовану навколишнє середовище як частина досвіду коледжу. Діллард університет буде продовжувати залучати і випускників талановитих афро-американських студентів, вітаючи тих, хто з різноманітного походження, які можуть отримати користь з унікального досвіду ми пропонуємо. Діллард університет продемонструє відданість технології в якості предмета, навчального посібника і основ внутрішніх систем, які є ефективними, надійними та економічно ефективними. Діллард університет покаже бюджетну цілісність, з системами фінансової і професійної відповідальності та стабільності. Діллард університет буде займатися активізації її будинку, Новий Орлеан. Діллард університет розроблятиме і поширювати практику по відношенню до екологізації свого кампусу і сприяння екологічної стійкості. Діллард університет розробить Центр громадської політики узбережжі Мексиканської затоки.

Розташування

  • New Orleans

    2601 Gentilly Boulevard, 70122, New Orleans

Запитання