Diploma University of Applied Sciences Бакалавр технічної галузі промислової інженерії
Diploma University of Applied Sciences

Бакалавр технічної галузі промислової інженерії

6 Semesters

Німецький

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 257 / per month *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Дистанційне навчання: 257,00 євро на місяць

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Wirtschaftsingenieurwesen

Ступінь бакалавра alt = "Промислове машинобудування може бути закінчено як курс віч-на-віч в Бад-Соден-Аллендорф, як дистанційний курс навчання подій особисто в обраних навчальних центрах або як віртуальний курс дистанційного навчання з онлайн-лекціями та іспитами у всіх навчальних центрах DIPLOMA в Німеччині. Відвідайте нас у" Віртуальний Пробна технологія подій », які регулярно пропонуються.

Стандартний період навчання для курсу старого = "Промислове машинобудування в дистанційному навчанні - 7 семестрів, а в семестровому навчанні - 6 семестрів . Завершені дослідження дають право на наступний ступінь магістра з інженерії або економіки, наприклад, продовжувати курс з наступним магістром мистецтв (магістратура) Бізнес та право - зосередитись на менеджменті або магістратури MBA в університеті DIPLOMA.

Зміст курсу alt = "промислове машинобудування

Курс бакалавра alt = "Промислова інженерія передає ділову та юридичну науку, а також науковий та інженерний зміст. Основна увага курсу полягає в тому, щоб переосмислити звичайні машинобудування та електротехнічні рішення та планувати та використовувати менш складні, зазвичай менш дорогі комбіновані рішення машинобудування та електротехнічних компонентів. Таким чином, промисловий інженер усуває розрив між економічними та технічними способами мислення та проектує, планує та організовує роботу та бізнес-процеси компанії з точки зору їх оптимальної економічної та технічної реалізації.

Вибравши одну з трьох основних виборних областей логістики, промислової інформатики чи поновлюваних джерел енергії , в рамках курсу можлива диференціація та спеціалізація, пов'язана з ринком праці, та спеціалізація.

Галузі діяльності для промислових інженерів

Випускники курсу навчання alt = "Промислове машинобудування пропонує себе як" всебічне "широке коло професійних можливостей: інженери- промислові користуються великим попитом, особливо в галузі, але також і в бізнес-консалтингу . У промислових компаніях, зокрема, існує висока потреба в автоматизації та модернізації процесів, пов'язаних із сучасним ІТ-суспільством У відділах з розробки продукції, виробництва, збуту, логістики, адміністрації, контролю чи управління якістю часто існують сфери застосування.

нормальний період

Дистанційне навчання: 7 семестрів / 180 ECTS

Фактичний період навчання може бути продовжений безкоштовно на 4 семестри за стандартний період навчання.

базова лінія

З достатньою кількістю учасників у зимовий семестр (жовтень) і літній семестр (квітень).

акредитація

Акредитація курсу акредитаційним агентством AQAS eV

плата за навчання

Дистанційне навчання: 257,00 євро на місяць (загальна сума 11459,00 євро плюс плата за одноразовий іспит у розмірі 665,00 євро)

дослідження форми

Навчальна робота або дистанційне навчання. Курс дистанційного навчання відбувається чергуванням між самостійною роботою з навчальними книгами та цілодобовими суботними семінарами (близько 12 субот за семестр) в одному з наших численних загальнонаціональних навчальних центрів або онлайн в "віртуальному лекційному залі" DIPLOMA Online Campus.

вимоги до вступників

Загальноосвітня вступна вища освіта, Fachhochschulreife, пройшла магістерську експертизу або відповідно до положення про доступ до вищої освіти в штаті Гессен, тобто або завершення навчання з кар'єрного росту, принаймні 400 годин, технікум або професійну чи адміністративну академію або випускний іспит у визнаній державою професії, після чого принаймні 2 роки працевлаштування та окремий вступний іспит.

Для отримання додаткової інформації про спеціальні кваліфікації, будь ласка, звертайтеся до DIPLOMA Hochschule. Заявники, які не відповідають вищезазначеним вимогам, можуть спочатку відвідати курс як гостьовий аудитор, якщо дозвіл на доступ не перевищує. Досягається 2 семестри.

Для іноземних ступенів, еквівалентність для вступу повинна бути продемонстрована.

НОВЕ: Як державний сертифікований технік, тепер у вас є можливість значно скоротити навчання.

заяви

Бакалавр техніки (B.Eng.)

Випускники отримують ступінь бакалавра та диплом, а також додаток до диплома, написаний англійською мовою, та розшифровку записів, які ідентифікують їх як міжнародних науковців зі ступенем бакалавра.

Основні напрями навчання

логістика

Логістика - це обов'язковий вибір у процесі вивчення old = "промислова інженерія (B.Eng.). Основна увага складається з трьох модулів

  • Інструменти логістики
  • Логістичний контроль
  • Електронна логістика

Окрім поглибленої логістики, розглядаються кейси з обраних логістичних сценаріїв, розробляються та впроваджуються логістичні моделі, закладаються основи електронного бізнесу з орієнтацією на логістику.

Промислові ІТ

Обов’язковий фах з промислової інформатики для курсу старого = "Промислове машинобудування (B.Eng.) Складається з трьох модулів

  • Комплексна автоматизація в промисловості
  • Розробка програмного забезпечення для промислових застосувань
  • ІТ-інфраструктура

Поглиблення промислової інформатики відображає майбутні події в промисловості через зростаючу спільність Інтернету та суспільства, що часто зустрічається під термінами «Індустрія 4.0» та «Інтернет часто робиться».

Регенеративні енергії

Вибірковий фокус на регенеративних енергіях курсу старого = "Промислове машинобудування (B.Eng.) Складається з трьох модулів

  • Управління та структура енергетичної галузі
  • Стійкість та управління інтегрованим енергопостачанням
  • Технічне управління відновлюваними джерелами енергії

Основна увага тут приділяється реалізації сталості в управлінні енергією, включаючи відновлювані джерела енергії. Приклади досліджень використовуються, щоб показати, як виглядають можливі методи та підвищення ефективності.

Про Школу

Запитання

Подібні курси