Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Введення

Duna - це міжнародний коледж у Будапешті-Угорщині в самому серці Європи, створений у 2010 році. Коледж був створений та діє спільно з видатними викладачами університетів угорських державних університетів. Duna College проводить підготовчі програми для абітурієнтів, які бажають продовжити навчання в університетах-партнерах Угорщини, Словаччини, Чехії, Італії, Великобританії, США та Канади за двома різними Pathways називаються DRC та TRC.

Наш кампус знаходиться в Будапешті; одна з найкрасивіших столиць - Європа. Коледж приймає студентів з усього світу. Цей міжнародний кампус був створений для створення відмінностей та всебічності в освіті та навчанні. Сотні студентів щороку приїжджають до Угорщини, щоб навчатися в різних галузях. Ці студенти мають різний академічний досвід, і наш коледж проводить підготовчі курси, щоб підготувати цих абітурієнтів до їх майбутнього навчання та забезпечити їх новими навчальними дисциплінами. Кандидати, які приєднаються до наших навчальних програм, матимуть можливість прийматися в різні університети.

Ми тренуємось не просто для того, щоб підготувати абітурієнтів до прийняття до університетів та складання вступних іспитів; ми хочемо створити точний шлях до успіху та прогресу в житті. Ми надаємо широкий спектр можливостей у вищій освіті, а також нові тенденції у навчанні та навчанні, що формує структуру та принципи нашого плану підготовки.

Розташування

  • Budapest

    Szilágyi Dezső tér,2, 1011, Budapest

    Запитання