D'Youville College

D'Youville College

D'Youville College

Введення

Д'Увіль - це сім'я мислителів і тих, хто працює разом для загального блага.

D'Youville - це приватний коледж, розташований на жвавій західній стороні Буффало, готуючи студентів до XXI століття. Прекрасно допомагаючи студентам досягти своїх кар’єрних цілей, Д’Ювіль прищеплює персонажу стати агентом змін, роблячи добро для себе та своїх спільнот, роблячи добро.

Заснована в 1908 році, Сірі Монахині назвали коледж на честь Покровительки Маргарити Дювільської, щоб бути співчутливим місцем навчання для представників недостатньо представленого населення, щоб дати їм краще життя, традиція, яка зберігається і сьогодні. Школа з довгою католицькою історією, D'Youville приймає студентів будь-якої культури, походження та віри і є місцем, де традиції можна відкрито ділитися та поважати.

Завдяки зростаючій міській громаді, що налічує понад 3000 студентів, D'Youville пропонує понад 50 спеціальностей для студентів, аспірантів та докторантури, включаючи удосконалені сертифікати та програми прискореного навчання. Завдяки ступеням в галузі охорони здоров’я, бізнесу та гуманітарних мистецтв, Д’Ювіль заохочує студентів збалансувати міжзакласні та позакласні заходи, інтегруючи громадські роботи з курсовими роботами.

Горді випускники Д'Ювіля мають академічну суворість, необхідну для кар'єри, яка робить різницю, та навички бути лідерами у світі завтрашнього дня.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Buffalo

    Porter Avenue,320, 14201, Buffalo

    Запитання