© Universidad EARTH
EARTH University

EARTH University

EARTH University

Введення

EARTH University пропонує чотирирічний ступінь бакалавра з сільськогосподарських наук. Наш престижний міжнародний факультет зосереджується на забезпеченні освіти з міцною науковою та технічною основою, яка наголошує на етичних цінностях, підприємництві та екологічних і соціальних зобов'язаннях.

Ми є полікультурним університетом, у якому навчаються студенти та викладачі з понад 50 країн світу.

Студентське життя

EARTH – це життєвий досвід, який дозволить вам розвиватися як громадянин світу. Ви будете ділитися зі студентами з більш ніж 40 країн в інклюзивному середовищі, і ви отримаєте невід'ємний досвід, який допоможе вам зміцнити свої етичні цінності, працювати в команді, бути наполегливим і прислухатися до різних точок зору.

У EARTH ви унікальні і не побачите дискримінації за віком, етнічним походженням, сексуальною орієнтацією, релігією, статтю чи національністю. Ви станете частиною сім’ї та цілісної та чуйної спільноти.

Медична допомога

EARTH має клініку на території кампусу з цілодобовою присутністю лікарів і медсестер, з 2 відділеннями швидкої допомоги. Медичне страхування, яке покривається в рамках навчання, є Pan-American Life Insurance of Costa Rica, SA

Особливості кампусу

    Розташування

    • Mercedes

      Universidad EARTH, Mercedes, Guacimo, Limón, COSTA RICA, 70602, Mercedes

    Запитання