Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Введення

Про ЕВС

Освіта ЕВС допомагає студентам розкрити їх мета в житті і підготуватися, щоб зробити різницю для загального блага як вдома, так і в усьому світі. строгі вчені EMU підкреслюють один на один відносини з викладачами, крос-культурної свідомості, догляд за створення і обслуговування до інших.

ЄВС пропонує для студентів, випускників і семінарій програм з точки зору менонітів анабаптистських в чудовій обстановці в красивій долині Шенандоа.

Студенти проходять курси в нашому головному кампусі в Harrisonburg, штат Вірджинія; на нашому сайті Ланкастер, штат Пенсільванія; онлайн; і по всьому світу через наш відомий крос-культурної програми.

Тільки правильний розмір

EMU досить малий, що ви можете легко дізнатися однокласників і викладачів в різних програмах. Професори наставники, які знають вас особисто і раджу вам 1: 1. Ви можете взяти участь в різних заходах, таких як театр, Асоціація студентського уряду, міністерства університетського містечка, очний або міжвузівських спортом, музикою і хором. Всі вони надають можливості, щоб дізнатися більше про себе і розвивати цінний досвід для вашого майбутнього резюме.

Гуманітарні науки

Як студент, незалежно від вашої основної, ви будете користуватися цінності ліберального освіти. Роботодавці та аспірантур цінують кандидатів з ліберальної основи художньої освіти, тому що вони добре закруглені критично налаштованими мислителями і вирішувати проблеми, які мали широке вплив питань і ідей з різних дисциплін і суспільства.

Життя після закінчення школи

Випускники ЕВС заробляють більше, ніж ступінь - вони виявляють свою мету в житті і ведуть організації, які вони служать для загального блага. EMU випускники успішних ділових людей, що розмірковують практиків і професіоналів. Тисячі мали значний вплив з міжнародними сервісними агентствами, такими як ЦК менонітів і менонітів лих служби на додаток до інших сервісним програмам denominationally і світських.

EMU випускниця Гбові є одним з трьох жінок удостоєний в 2011 році Нобелівської премії миру. Leymah почав свою подорож в ЄВС з нашого всесвітньо відомого інституту Summer миротворчості та продовжував заробляти магістра в галузі трансформації конфлікту.

Близько 90% випускників ЄВС, які відгукнулися на випускників обстежень знайшли роботу в своїй галузі навчання протягом року випуску. Роботодавці наймають випускників EMU на всіх рівнях через їх сильної моралі і цінності, повагу до інших, бажання зробити різницю, комунікації та навички критичного мислення, а також впевненість у собі. Детальніше про університетське успіху після закінчення школи.

Що таке менонітів?

Новенькі менонітів? Меноніти належать історичні мирні церкви. Багато студентів EMU родом з менонітів релігійної традиції, але більшість студентів ЕВС з інших релігійних традицій. Десятки релігійних груп представлені в університетському містечку з усього світу. Ця різноманітність дозволяє міжкультурних зустрічей на території кампуса і в класах.

Вірджинія і Пенсільванія

EMU має головний університетське містечко і ділянку в місті Ланкастер, штат Пенсільванія, пропонує заняття в місцях за межами майданчика і в Пенсільванії і Вірджинії, і пропонує безліч класів (і два ступені) в Інтернеті. Чи є ви в нашому прекрасному університетському містечку в долині Шенандоа (Harrisonburg, VA) - поруч з двома національними лісами і Шенандоа - в наших процвітаючих класах в Ланкастер, штат Пенсільванія, або в церкви в Філадельфії, ви помітите, гостинність і співтовариство, яке так важливо для ЄВС.

EMU Вважає ...

загальні основні цінності ЕВС знаходяться в центрі християнського університету, як ніхто інший. Наш, магістратура, семінарії та інші програми підготовки студентів, щоб служити і вести на глобальному рівні.

Глобальне співтовариство і міжкультурні Поінформованість

Ми живемо у все більш взаємопов'язаному світі. Тут, ми запитуємо себе, як наш вибір впливає на інших по всій земній кулі.

Наш відомий крос-культурна програма - більше трьох десятків років - це один з найсильніших програм крос-культурні дослідження в країні. Вона є частиною того, що робить EMU християнський університет, як ніхто інший.

Крос-культурні дослідження - завжди з ветераном викладачів і співробітників - це вимога для студентів ЕВС. Деякі беруть участь в тритижневої програми в місцевому співтоваристві або більшою Північній Америці. Деякі провести семестр в міському Вашингтоні, округ Колумбія, беручи участь в захоплюючих стажуваннях. Інші провести семестр в іншій частині світу, часто Близького Сходу, Центральної і Східної Азії, Латинської Америки чи Африки.

Коли ви подорожували в Центральну Америку, побував на полях кави в зернах, і залишився з борються фермерами, ви почнете розуміти загальну картину. Або коли ваші крос-культурні дослідження вас в південноафриканському селищі Соуето, щоб дізнатися про історію та затяжного впливу апартеїду з перших рук, ваше почуття співпереживання поглиблюється, поряд з розумінням нашої взаємопов'язаному світі.

Стійкість і піклувальна

EMU практикував стійкості задовго до "зелених" став модним. Наші енергоефективних будівель є одними з кращих об'єктів виконавська коледжу в країні.

Наш сонячний масив на даху Hartzler Бібліотека була найбільша сонячна установка в штаті Вірджинія, коли він був встановлений в 2010 році. Наш кампус сад пропонує проводити для їдальні; компостування відходів з їдальні живить сад. Стійкість вплетені в навчальний план на багатьох рівнях.

Віра і стипендій

Віра важлива в ЄВС. Ми всі вирушаємо разом - хоча ми можемо приймати різні шляхи - в напрямку поглиблення нашої віри, дізнавшись, як ми могли б жити, що віра день у день, і досягнення академічних та професійних цілей.

Близько третини бакалавраті тіла студент менонітів. Десятки конфесій і релігійних традицій, а також більш ніж 30 національностей, є частиною сім'ї ЕВС.

Деякі з із способів студенти підключаються до Христа на території кампусу включають в себе: каплиць протягом тижня, в неділю ввечері свята, поклоніння через музику, заняття по вивченню Біблії в гуртожитках і молитовних партнерів готові підтримати вас протягом усього року. Інші студенти люблять бути частиною мережі дорослих учнів, які мають подібні цінності і цілі.

служіння іншим

Звернення до інших важливо. У ЄВС, ви будете брати участь в громадській роботі і, можливо, навіть знайти його життя змінюється. Багато випускників роблять добровільної служби протягом року або більше після закінчення школи, або навіть протягом усього життя через служіння церкви і в інших професіях послуг.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    Запитання