Eastern University

Eastern University

Eastern University

Введення

східний університет є некомерційною, регіонально акредитований інститут, заснований в 1925 р Протягом всієї нашої довгої історії, ми прагнемо Прокинься СВІТ етичних методів ведення бізнесу шляхом підготовки майбутніх лідерів заземлення в вірі, розуму і справедливості.

Релевантність

У Східному університеті, ми не віримо в даремна робота. Кожен з наших інтерактивних програм є зручним і доступним. Вони змішують дослідження із застосуванням реальному житті. Завдяки змістовного співробітництва та проектів, ми надаємо вам знання і знову доопрацьовані навички, які можна застосувати негайно. цілісна підтримка

Як найціннішою частиною нашого інтернет-спільноти, присвячений факультет буде підтримувати вас. Ми демонструють глибоку прихильність до вашого успіху шляхом надання наставництва і керівництва, так що ви можете досягти своїх цілей. своєчасна підготовка

У ці дні, дорослі, як ви повертаються в школу, щоб заробити, що довго шукав після вірчих і досягти своїх цілей. Наш інтернет-програми розроблені, щоб бути зручним, гнучким і доступним. Східний університет може забезпечити навички для просування в умовах швидко зростаючої кар'єри в області догляду, освіти і галузей бізнесу.

національне визнання

Національно визнаний християнський університет в тому числі відмінністю від кращих коледжів "Один з 50 кращих коледжів для учнів старших класів.

Новини США & World Report Вгору - Рівень рейтингу для університетів-Північний регіон.

Регіональна акредитація

Східний університет акредитований Штатів Комісії Близького з вищої освіти, Маркет-стріт, 3624, Філадельфія, Пенсільванія 19104. (267-284- 5000) Держави Комісія Середній з вищої освіти є інституційної акредитації агентства зізнається міністром освіти США та Радою з акредитації вищої освіти.

Розташування

  • Wayne

    Eastern University, 1300 Eagle Road St. Davids, PA 19087-3696, Wayne

Запитання