Emirates College for Management & Information Technology

Emirates College for Management & Information Technology

Emirates College for Management & Information Technology

Введення

Emirates коледж технології управління та інформації (ECMIT) це 4 роки вищим навчальним закладом, який спочатку був створений і ліцензована ОАЕ Міністерство освіти в 1998 році як центр Еміратів з питань управління та інформаційних технологій. У 2004 році центр був перейменований в Коледж Еміратів з питань управління та інформаційних технологій, а також набір з п'яти цілей місії ініціативи був розроблений, який повинен був сформувати майбутній курс коледжу. У 2003 році коледж запропонував Міністерству вищої освіти (MOHESR) ОАЕ свій власний 2-річний AS програм ступеня в міждисциплінарних наук зі спеціалізацією в області бізнесу та ІТ, які отримали первинну акредитацію в 2004 році.

Перший 5-річний стратегічний план ECMIT на 2006-2011 роки була розроблена в 2006 році. Названий як "Планування за видатні досягнення в ECMIT", план визначив сім стратегій розвитку. План послужили основою, на якій були побудовані вся планування, аналізу та оцінки цикли коледжі протягом багатьох років. У 2010 році коледж розробив програму фундамент 2 семестр, що складається з базових курсів з англійської мови, математики, IT, арабська та навички навчання для підготовки академічно слабких студентів, які не могли задовольнити критеріям прийому, встановленим MOHESR для здобуття вищої освіти в ОАЕ. Програма була затверджена MOHESR в тому ж році.

У навчальному році 2011-12, ECMIT розробила свій другий стратегічний план з набором розширених стратегій і цілей, які включали запуск аспірантів і програм, розширення навчальних ресурсів і повторного складу факультету з власниками терміналу ступеня. У тому ж році, інституційна місія і цілі були переглянуті з метою приведення їх у відповідність з переглянутою стратегії.

Протягом навчального року 2012-13, коледж успішно переглянуті і оновлені всі свої програми Associate Degree, і значно розширила свою бібліотеку і ІТ-ресурсів. За той же період, інститут зазнав ряд оцінок ВГА, що призвело до повної акредитації всіх своїх асоційованих академічних програм та початкової акредитації програми 124 кредиту BBA.

У коледжі пройшла довгий шлях з моменту свого створення в 1998 році. Він розробив західний стиль адміністративну структуру, в якій коледж на чолі з президентом з великим досвідом роботи в Північній Америці системи вищої освіти і декан академічних справ, який має великий досвід в системах вищої освіти за кордоном. Вона відновила свій факультет з 90% власників терміналу ступеня. Близько 84% з 17 членів факультету в даний час працюють повний робочий день. Отже, охоплення спостерігалося значне зростання від 137 (найнижчий) восени 2012 року до 263 навесні 2014 року.

Академічні Справи коледжу організована в п'яти академічних підрозділів: Foundation і виправні, загальної освіти та англійської досліджень, бізнесу, інформаційних технологій і безперервного утворення підрозділів. Ці підрозділи підтримуються добре організованої мережі допоміжних підрозділів, таких як, консультування та реєстрації, комп'ютерної та IT-послуги, бібліотека, Приймальної і маркетинг, і у справах студентів. Програми поставляються англійською мовою з урахуванням гендерних єдиному середовищі, що дозволяє чоловічі і жіночі студенти вчитися разом. Крім того, коледж встановив Institutional планування і підвищення ефективності блоку добре функціонуючу, який координує і підтримує зусилля ECMIT щодо забезпечення якості в усіх аспектах своєї діяльності. Блок проводить думку і задоволення обстежень, збирає, обробляє і аналізує інформацію для інституціональних досліджень і дотримання.

Протягом 15 років, коледж закінчив більше 20 класів на загальну суму понад 2000 студентів. Сьогодні ці студенти займають стратегічні позиції в уряді, бізнесі, державному і приватному секторах, роблячи значний внесок у національну економіку. Протягом багатьох років, ECMIT слідував ідеал практичної самостійного мислення, навчаючи студентам навички та знання, необхідні для досягнення успіху в житті. Хоча вони приходять з різним життєвим досвідом, студенти поділяють прихильність досягненню свої індивідуальні кар'єрні устремління. Коледж плекав це зобов'язання в академічному середовищі, що відповідає мінливих потреб робочого місця і шляхом надання сильної підтримки планування кар'єри і увагу до потреб кожного студента. Постійна увага на ECMIT було створення мережі спільноти через свої зв'язки з потенційними роботодавцями і надання сприятливих умов, в яких студенти можуть досягти своїх цілей.

Розташування

  • Dubai

    ECMIT, Al Nahda Area II, , Dubai

Запитання