Keystone logo
Edward Waters College

Edward Waters College

Edward Waters College

Введення

Edward Waters College (EWC) - це, насамперед, найстаріший незалежний вищий навчальний заклад у Флориді, а також перший державний заклад, створений для освіти афроамериканців.

Edward Waters College починався як установа, заснована чорношкірими, для негрів.

У 1865 році, після Громадянської війни, преподобний Чарльз Х. Пірс, головуючий старійшина Африканської методистської єпископальної церкви (АМЕ), був відправлений до Флориди єпископом Даніелем Олександром Пейном. Спостерігаючи за стрімкими соціальними та політичними змінами епохи Реконструкції, Преподобний Пірс негайно визнав необхідність створення міністерства освіти, оскільки досі не було передбачено державної освіти нових емансипованих чорношкірих Флориди. За допомогою Преподобного Вільяма Г. Стюарда, першого пастора АМЕ в штаті, Пірс почав збирати кошти на будівництво школи.

З історією початком в темряві ще обнадійливі дні реконструкції, сьогодні Edward Waters College живе, процвітає доказ сили освіти і стійкості глибоко вкоренилися навчальних закладів. Коледж продовжує відчувати тріумфи та виклики, характерні для його багатої історії та сміливого динамічного майбутнього, на яке він націлений.

Розташування

  • Jacksonville

    Kings Road,1658, 32209, Jacksonville

    Запитання