Keystone logo
Eindhoven University of Technology Бакалавра в галузі сталого інновацій
Eindhoven University of Technology

Бакалавра в галузі сталого інновацій

Eindhoven, Нідерланди

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 314 / per year

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

У стійких інновацій ви будете вивчати нововведення з технологічної, економічної та соціальної точки зору, для того, щоб суспільство в цілому, щоб споживати і виробляти на стійкій основі.

Дослідження не тільки дивитися на дизайн електричного автомобіля, наприклад, але при проектуванні в поєднанні з необхідною інфраструктурою (зарядних станцій), а також розвиток ринку, законів і нормативних актів, а також більш широкі наслідки для моделі мобільності, міське планування і клімат.

Такий процес проектування завжди включає в себе кілька акторів, таких як уряду, промисловості, групи всередині суспільства, інститути знань і споживачів.

Суспільство і технології

Студенти програми сталого інноваційного навчені використовувати технологію для вирішення соціальних питань, з метою зміцнення добробуту і благополуччя в світі. Всього лише кілька прикладів:

 • становище Нідерландів в європейському сталого енергетичного ринку
 • проектування розумних будинків і електромереж
 • технологічні інновації в країнах, що розвиваються, таких, як біопаливо в Індії
 • Оцінюючи плюси і мінуси нових технологій, таких як підземні сховища СО2
 • виявлення соціальних проблем, в зв'язку з новими технологіями, такі як електромобілі

Краща в керівництво по вибору університету та Elsevier

Сталий інновацій є одним з основних, який формально є частиною програми бакалавра інноваційних наук (Technische Innovatiewetenschappen). Програма інноваційного Sciences бакалавра отримав високу оцінку в Keuzegids Universiteiten 2016 роки (на голландською мовою) (посібник з вибору університету 2016 г.). Програма отримала високу оцінку в порівнянні з іншими порівнянними програмами.

У Elsevier 2015 Програма інноваційного Sciences бакалавра оцінюється (дуже) добре студентами. Ейндховен студентів державних інноваційних наук, що вони дуже задоволені вчителів, зміст програми та іспитів.

Технологічний університет Ейндховена (TU / е) є найкращим університетом (технології) в Нідерландах, згідно Elsevier 2015 і Keuzegids Universiteiten 2016 роки (керівництво по вибору університету 2016 г.). Технологічний університет Ейндховена був також кращий голландський університет займає в глобальному огляді до працевлаштування.

Основні інновації Сталий

Ваше майбутнє починається в ТУ / е в Bachelor коледжі, будинки до програм бакалаврату дослідження університету. Будучи студентом цього коледжу бакалавра ви отримаєте велику кількість можливостей, щоб скласти власне дослідження на основі ваших інтересів і амбіцій. У Bachelor коледжі ви починаєте з трирічною бакалавра в, після ряду обов'язкових предметів, як математика і фізика і вивчення інженерного проектування. У Bachelor коледжі вам розвинути навички, необхідні в промисловості і навчитися переводити свій технологічні знання в додатках, які мають відношення до суспільства. Ваші основні форми істотна частина вашого дослідження бакалавра. Це місце, де ви вибираєте поле, в якому ви хочете працювати пізніше в якості інженера. Це є основою вашої навчальної програми.

Цей веб-сайт дає більш детальну інформацію про великих стійких інновацій. Сталий інновацій є одним з основних, який формально є частиною програми бакалавра інноваційних наук (Technische Innovatiewetenschappen). Після закінчення в цьому найважливішому ви отримаєте диплом бакалавра програми інноваційних наук (Technische Innovatiewetenschappen). і ступінь бакалавра наук в галузі сталого інновацій.

Сталий інновацій є одним з двох спеціальностей в рамках програми бакалавра інноваційних наук (Technische Innovatiewetenschappen). Ще одним важливим є: Психологія і технологія. Навчальний план (на факультативні) дозволяє вам стежити за обома.

NVAO акредитацію

Ця програма юридично визнана і акредитована з акредитації організації Нідерландів та Фландрії (NVAO).

Навчальний план

Прийом

Рейтинги

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр (з відзнакою) менеджмент бізнесу з інноваціями та технологіями
  • Manchester, Великобританія
 • Ступінь бакалавра в галузі управління інноваціями, продуктами та інжинірингом
  • Wels, Австрія
 • Sustainable Business and Innovations (BBA)
  • Zwolle, Нідерланди