Elite International College

Elite International College

Elite International College

Введення

Elite International College (EIC) - це приватний навчальний заклад, який повністю належить Академії Південно-Східної Азії Sdn Bhd. Стратегічно розташований у центрі Золотого трикутника Куала-Лумпура та центральному діловому районі, EIC легко доступний для місцевого та міжнародного співтовариства за допомогою різних транспортних засобів . Оснащений кваліфікованими викладачами, EIC пропонує цілий ряд програм, які підходять і відповідають сучасним потребам у підприємницьких та професійних навичках. Ці програми включають бухгалтерський облік, бізнес, управління та мови. Вони родом з Малайзії та Великобританії, Австралії, Італії та деяких європейських програм.

Маючи на увазі, що вища освіта для всіх, EIC завжди забезпечує, щоб її академічні програми розроблялись шляхом тісних консультацій з добре відомими діловими та галузевими партнерами, державним сектором, практиками та професіоналами. Ці програми були схвалені Міністерством вищої освіти Малайзії (MOHE) і таким чином відповідали суворим стандартам Малайзійського агентства з питань кваліфікації (MQA). Мало того, EIC також має дозвіл Міністерства внутрішніх справ (МОЗ) набирати іноземного студента для своїх програм.

EIC прагне забезпечити працевлаштування випускників шляхом надання якісної освіти та методів креативного викладання в нішевих сферах, що виникають внаслідок економіки, що розвивається. Завдяки добре обладнаному містечку, EIC має намір забезпечити сучасні та високотехнологічні освітні програми. Більш конкретно, EIC прагне стати однією з найкращих установ, що виробляють видатних та інноваційних інтелектуалів для завтрашніх динамічних лідерів.

Розташування

Розташування
  • Kuala Lumpur

    Kuala Lumpur, Малайзія

    Запитання