Keystone logo
© TESS
École de Management Appliqué (EMA)

École de Management Appliqué (EMA)

École de Management Appliqué (EMA)

Введення

Мережа École de Management Appliqué (EMA) складається з осіб, які отримали ступінь за різними програмами EMA та стали досвідченими професіоналами в різних сферах. Вони утворюють міцну спільноту людей, які мають однакову освіту, досвід і прагнення. Ця мережа забезпечує платформу для випускників шкіл, щоб спілкуватися, ділитися своїми знаннями, обмінюватися ідеями та співпрацювати над різними проектами.

Для випускників ця мережа пропонує можливість залишатися на зв’язку з колишніми однокурсниками та іншими професіоналами, які поділяють схожі інтереси, розширити свої професійні та особисті зв’язки, а також бути в курсі останніх галузевих тенденцій і можливостей. Це може призвести до цінних професійних зв’язків, дружби та підтримки навіть після закінчення EMA.

Для поточних студентів мережа випускників пропонує доступ до великої кількості знань, ресурсів і можливостей. Через мережу студенти можуть спілкуватися з випускниками, які працюють у сферах інтересів, збирати інформацію про ринок праці та отримувати поради та рекомендації для свого професійного розвитку. Випускники також можуть надати можливості стажування та спостереження, що може допомогти студентам EMA отримати цінний досвід роботи та встановити контакти в галузі.

Загалом розгалужена мережа випускників нашого університету є цінним активом, який може допомогти випускникам і нинішнім студентам досягти своїх особистих і професійних цілей. Всього за два десятиліття глобальна мережа випускників EMA дозволила школі перетворитися з невеликого навчального закладу на потужний центр глобальної освіти, який має солідну репутацію в галузі академічної майстерності.

Школа прикладного менеджменту (EMA), заснована в 2004 році, є приватним вищим навчальним закладом у Парижі, який пропонує міждисциплінарні програми з прикладного менеджменту від рівнів BAC +1 до BAC +8.

2023: Глобальна освіта GEDU

Школа прикладного менеджменту приєднується до Глобальної освітньої групи GEDU та її спільноти з 40 000 студентів у 12 країнах світу в рамках свого міжнародного розширення.

2023: міжнародне студентське посвідчення

Школа прикладного менеджменту починає співпрацю з Міжнародною карткою студента (ISIC), організацією, яку підтримує ЮНЕСКО з 1968 року, щоб запропонувати кращий студентський досвід для всіх своїх студентів у всьому світі.

2022: Сертифікація Qualiopi

Школа прикладного менеджменту отримує сертифікат Qualiopi, який засвідчує питання про процес, реалізований закладом для його навчальних дій (OF - L.36313-1 - 1°).

Бренд «Qualiopi» засвідчує якість реалізованого процесу, що сприяє розвитку навичок і забезпечує більшу ясність навчання, що пропонується компаніям і користувачам, у тому числі на міжнародному рівні.

2008: Визнання як приватного вищого навчального закладу

Школа прикладного менеджменту визнана приватним вищим навчальним закладом.

2006: Підвищення №1

Студенти першого випуску 2006 року Школи прикладного менеджменту отримали диплом магістра (BAC +5).

2004: заснування школи

Школа прикладного менеджменту (EMA) була заснована під назвою Міжнародна приватна школа порівняльного права та економіки (EIPDCE).

Прийом

Крок №1: застосування

Заявки на приєднання до EMA слід подавати безпосередньо через онлайн-форму.

Заявники повинні додати до своєї заявки такі документи:

  • Дійсний паспорт (зображення спереду та ззаду)
  • Повний файл офіційних академічних документів від SSC (сертифікат про середню освіту) до вищої освіти.
  • Резюме у форматі від ДД.ММ.РРРР до ДД.ММ.РРРР, включаючи обґрунтування прогалин (якщо застосовно)
  • Особиста заява в такому форматі (Чому ця програма, Чому інститут EMA, Чому Париж, Франція та плани) тощо.
  • Володіння англійською мовою або пройдіть співбесіду та надайте MOI (режим навчання), виданий
  • Університет/інститут/коледж останньої кваліфікації з останньою датою.
  • Чітке фото паспортного формату

Крок №2: Прийом

Вступ до EMA базується на оцінці файлів студента заявника, а іноді також через співбесіду (онлайн або особисту) з приймальною комісією.

Прийом здійснюється протягом усього року на постійній основі. Результати прийому повідомляються заявникам електронною поштою протягом 2-3 тижнів під час сезону високого набору.

Визнали?

Ви повинні були отримати 2 електронні листи: 1 електронний лист із заявою про ваш допуск + 1 електронний лист із посиланням на вашу 100% онлайн-реєстраційну форму. Термін дії цього посилання закінчується протягом 2 тижнів, тому переконайтеся, що всі ваші дані введені та правильні, підпишіть його та надішліть якомога швидше, щоб забезпечити своє місце в EMA!

Відхилено?

Кількість заявок, які отримує школа, залежить від року та сезону, і це рішення про вступ не залежить від ваших особистих якостей. Ми заохочуємо вас знову подати заявку на наступний прийом!

Крок №3: Реєстрація

Процес реєстрації завершується після отримання реєстраційної форми (Крок 2) приймальною комісією разом із сплатою зборів за подання заявки та плати за навчання.

Ми раді вітати вас у серці Парижа, Франція, на виставці EMA!

Стипендії та фінансування

Отримайте стипендію до 50% ексклюзивно на перший рік навчального року в травні 2024 року в EMA . Будь ласка, зверніться до школи для отримання додаткової інформації.

Розташування

  • Île-de-France

    Rue Didot, 98, 75014, Île-de-France

Запитання