Keystone logo
© Eastern Michigan University
Eastern Michigan University - College of Arts & Sciences

Eastern Michigan University - College of Arts & Sciences

Eastern Michigan University - College of Arts & Sciences

Введення

Приєднуйтесь до нашої національно акредитованої програми; різноманітні, іноземні студенти; і багатомовний, мультикультурний факультет у штаті Великих озер, штат Мічіган, в історичному Іпсіланті, поруч із Енн-Арбор і Детройтом. Вивчайте англійську (ESL/EFL) або викладайте англійську (TESOL) BA TESOL, MA TESOL, 5-річний комбінований BA-MA TESOL, PK-12 Graduate Certificate in TESOL Campus/Online/Hybrid/Study Abroad Курси Станьте частиною нашого ESL- Спільнота TESOL і міжнародна мережа випускників. Отримайте першокласну освіту за місцем проживання, навчання з академічним обслуговуванням, доступ до спільноти вчених, особисте наставництво, підтримку конференцій, можливості навчання за кордоном, оголошення про роботу, поради щодо кар’єри тощо

Про ЄВС

Університет Східного Мічигану є одним із найрізноманітніших державних університетів Мічігану, який стратегічно зосереджується на справедливості та включеності в свою основну місію. Заснований у 1849 році, Східний є другим найстарішим державним університетом у Мічигані. Наразі тут навчається понад 15 000 студентів, які здобувають ступінь бакалавра, магістратуру, спеціаліста, доктора наук і дипломи в галузі мистецтва, науки та професій. Загалом у коледжах мистецтв і наук Університету викладається понад 300 спеціальностей, неповнолітніх і спеціальностей; Бізнес; Освіта; Інженерія і технологія; Охорона здоров'я та соціальні послуги; і його аспірантуру. У 2022 році US News and World Report оцінив EMU в категорії соціальної мобільності. Рейтинг відображає основну цінність Eastern як гостинного закладу можливостей.

Місія

EMU збагачує життя в сприятливій, інтелектуально динамічній та різноманітній спільноті. Наш відданий факультет збалансовує викладання та дослідження, щоб підготувати студентів до відповідних навичок та знання реального світу. Ми є закладом можливостей, де студенти навчаються в аудиторії та за її межами, щоб принести користь місцевій та глобальній спільнотам.

Бачення

Університет Східного Мічигану стане провідним державним університетом, визнаним за навчання, орієнтоване на студента, високоякісні академічні програми та вплив на громаду.

Основні цінності

Досконалості

Ми забезпечуємо виняткове середовище для нашого факультету, персоналу та студентів. Ми постійно вдосконалюємо свою продуктивність і прагнемо бути кращими в усьому, що ми робимо.

Повага

Ми дбаємо про наших людей, громади та навколишнє середовище та виявляємо повагу до гідності людини.

Інклюзивність

Ми створюємо середовище, яке підтримує, представляє, обіймає та залучає членів різних груп та ідентичностей.

Відповідальність

Ми відповідаємо – індивідуально та в групах – за свою поведінку, дії та результати. Ми дотримуємося зобов'язань.

Цілісність

Чесність і прозорість мають вирішальне значення для нашої інституційної ефективності. Ми прагнемо до найвищого рівня особистої, інтелектуальної, академічної, фінансової та операційної чесності в університетській спільноті.

Прийом

Для вступу до бакалаврату ми приймаємо заявників на постійній основі протягом року, хоча ми заохочуємо раннє подання документів.

Пріоритетні терміни

EMU приймає заявки на вступ на постійній основі протягом року. Однак найкраще подати заявку якомога раніше, не пізніше ніж за 15 місяців до передбачуваної дати початку.

Першочерговим терміном прийому є останній день, коли необхідно подати заповнені файли заявок, щоб бути прийнятим вчасно до початку запланованого семестру.

Наступні вказівки містять інформацію про те, як час подачі вашої заявки може вплинути на ваш розгляд щодо вступу та/або фінансової допомоги:

Вітчизняні студенти повинні подати заявку до

 • 1 липня для програм, які починаються восени
 • 1 листопада для програм, які починаються взимку
 • 1 квітня для програм, які починаються влітку

Іноземні студенти повинні подати заявку до

 • 1 липня для програм, які починаються восени
 • 1 листопада для програм, які починаються взимку
 • 28 лютого для програм, які починаються влітку

Кандидати, які не є громадянами США або мають транскрипти за межами Сполучених Штатів, підлягають кінцевим термінам для іноземних студентів. Міжнародні заявники, яким потрібна форма I-20, повинні подати заявку якомога раніше.

Кінцеві терміни надання першочергової фінансової допомоги студентам

Вступні першокурсники та студенти, які переведені, автоматично враховуються на отримання академічної стипендії під час вступу, залежно від наявності коштів. Крім того, студенти, які надали інформацію FAFSA, автоматично розглядаються для отримання федеральної фінансової допомоги та/або додаткових грантів.

Для пріоритетного розгляду стипендії та фінансової допомоги EMU наполегливо рекомендує студентам подати заповнений вступ і FAFSA (безкоштовну заявку на федеральну студентську допомогу) до таких дат:

Incoming Freshmen

 • 15 березня для програм, які починаються восени

Вхідний переказ

 • 15 березня для програм, які починаються восени

Стипендії та фінансування

Eastern Michigan University є одним із найдоступніших і найцінніших закладів у країні. Глобальна плата за навчання EMU скасовує плату за навчання за межами штату для студентів бакалаврату, дозволяючи всім студентам бакалаврату зі США та всього світу сплачувати ставки в штаті.

First-Year Scholarships

Історично склалося так, що 97 відсотків першокурсників отримують певну фінансову допомогу. Дізнайтеся, на які з наших фантастичних стипендій ви маєте право та як ми можемо допомогти зробити коледж доступним.

Смарагдова стипендія

Eastern Michigan University був одним із перших державних університетів у Мічигані, який запропонував безкоштовне навчання студентам із високими досягненнями з фінансовими потребами. Ваша наполеглива праця в середній школі винагороджується збільшенням розміру стипендії.

Criteria

 • Премія: до 8000 доларів на рік
 • Прийнятність: на основі сукупного середнього балу середньої школи. (GPA за шкалою 4,0), розмір стипендії на осінь 2024 р
 • Розгляд: Автоматично. Нагороджується під час вступу
 • Відновлювані? Так
 • Domestic Student
 • Будь ласка, зверніть увагу: стипендії залежать від перевірки критеріїв вступу за допомогою офіційних стенограм або результатів тестів (якщо є).
 • Розмір стипендії буде застосовано до заявників, починаючи з осені 2024 року.

Східна перевага навчання (ETA)

Якщо ви отримали сукупний середній бал середньої школи 3,0 і маєте скоригований валовий сімейний дохід < 60 000 доларів США або право на отримання гранту Пелла, як визначено FAFSA, ви маєте право на повну плату за навчання мінус федеральна допомога.

Eligibility

На додаток до критеріїв академічної та фінансової потреби, відповідні студенти мають бути традиційними (віком до 21 року) першокурсниками. Ця нагорода недоступна для аспірантів, студентів, які переходять, іноземних студентів або студентів після бакалавра.

Presidential Scholarship

Сукупний середній бал середньої школи 3,5 або вище та відмінні бали SAT/ACT винагороджуються найпрестижнішою нагородою Eastern для нових студентів першого курсу, яка покриває повне навчання, проживання та харчування протягом чотирьох років (оцінюється приблизно в 100 000 доларів США).

Eligibility

 • Старшокласник, новий першокурсник на осінь 2023 року
 • Необхідно мати 1.) принаймні 3,5 сукупного середнього балу та 2.) 25 складних ACT або 1200 SAT (критичне читання + математика) Вимоги до SAT/ACT не застосовуються для тих, хто має середній бал 3,85 або вище
 • Необхідно подати заяву на вступ до Eastern Michigan University та подати всі офіційні стенограми та результати тестів до кінцевого терміну отримання стипендії.

4WARD Випускна стипендія

Стипендія 4WARD Graduation Scholarship — це захоплююча можливість успішно отримати ступінь за чотири роки, зберігаючи фінансову стабільність. Зі сукупним середнім балом середньої школи 3,0 ваші перші два роки мають фіксовану ставку за навчання, а наступні два роки забезпечують повне покриття плати за навчання.

Eligibility

 • Прийняті студенти із сукупним середнім балом 3,0+ отримають можливість взяти участь у стипендії 4WARD Graduation Scholarship.
 • Міжнародні студенти мають право брати участь.

Рейтинги

50 найкращих програм магістратури з підприємництва

Програма магістратури з підприємництва входить до 50 найкращих у країні за версією The Princeton Review та журналу Entrepreneur.

Найкраще на Середньому Заході

19-й рік поспіль названий університетом «Найкращий на Середньому Заході» за версією The Princeton Review.

Найкраще в країні 18-й рік поспіль

Коледж бізнесу був визнаний одним з найкращих у країні 18-й рік поспіль за версією The Princeton Review.

Спеціалізоване МВА з міжнародного бізнесу

Спеціалізований MBA з міжнародного бізнесу входить до числа найкращих у країні з точки зору глобального акценту.

Кращий магістр програм клінічних досліджень

Адміністрація клінічних досліджень посідає сьоме місце в країні в списку «Найкращих магістерських програм клінічних досліджень за 2019 рік».

Серед найкращих у країні

Онлайн-програма помічника юристів визнана однією з найкращих у країні; єдиний Мічиганський університет, зазначений у рейтингу.

Найкраща програма такого роду в Мічигані

Програма «Театральне мистецтво» входить до числа найкращих у країні та найкраща програма такого роду в Мічигані.

Найвищі відзнаки студентського відділення

Національне товариство управління людськими ресурсами нагороджує найвищими відзнаками студентські відділення за виняткові зусилля.

Найкраще в країні 18-й рік поспіль

Коледж бізнесу був визнаний одним з найкращих у країні 18-й рік поспіль за версією The Princeton Review.

25-й Всеукраїнський за послуги студентам

Входить до 25 найкращих національних послуг для студентів зі спектром аутизму.

23 місце в США

Програми моделювання, анімації та ігор займають 23 місце в Сполучених Штатах за версією Animation Career Review.

№1 «Дружній до війська» університет у Мічігані

Посідає найкращий університет Мічігану, який є дружнім до військових, і займає 3-е місце в рейтингу університетів країни.

№3 Магістерська програма педагогічної психології

Магістерська освітня програма психології займає третє місце в країні.

Найкращий дружній до ЛГБТК університет у Мічигані

Визнаний найкращим університетом Мічигану, дружнім до ЛГБТК; на національному веб-сайті йдеться про виняткову підтримку, надану студентам.

18 місце в країні за 2020 рік

За даними Grad School Hub, програма магістра наук з податкового консультування визнана 18-ю найкращою програмою в США.

Програма OT з високим рейтингом

Магістерська програма з ерготерапії посіла друге місце в Мічигані та одна з найкращих у всій країні.

Комплексна маркетингова комунікація посідає 60 місце в національному рейтингу

Програма IMC посідає 60 місце в національному рейтингу за версією US News & World Report; і 2-е місце в Мічигані за магістерськими програмами, не пов’язаними з MBA.

10-й у нац

EMU названо 10-м у країні за найкращими онлайн-коледжами для підприємництва.

Дієтична програма національного рейтингу

Онлайн-програма бакалавра дієтології займає перше місце в Мічигані.

Найкращі онлайн-програми післядипломної освіти

Програми магістратури в Педагогічному коледжі входять до 150 найкращих по всій країні за версією US News & World Report.

Сертифікат високого рейтингу кадрів

Онлайн-сертифікат випускника з людських ресурсів займає 10 місце в країні.

Чемпіони країни

EMU займає перше місце в загальнонаціональному конкурсі Moot Court у 2019 році.

10 найкращих програм музичної терапії в США

EMU Bachelor of Music Therapy входить до 10 найкращих за доступністю в країні.

Топ-100 університетів соціальної мобільності

EMU входить до числа найкращих університетів США за соціальною мобільністю

Інженерні програми з національним рейтингом

Інженерні програми EMU отримали високі оцінки лише через чотири роки після створення.

Національна програма BSN

Згідно з рейтингом US News and World Report, ступінь бакалавра сестринської справи EMU входить до 20% найкращих.

Розташування

 • Ypsilanti

  219 Alexander Building Ypsilanti, Michigan USA , 48197, Ypsilanti

Запитання