Ensign College

Ensign College

Ensign College

Введення

Ensign College це вищий навчальний заклад, заснований та спонсорований Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Місія школи - розвивати здібних та надійних учнів Ісуса Христа.

Як установа, ми шукаємо та дотримуємося порад та настанов натхненних провідників у гармонії з Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів, її цілями та виконанням нашої заявленої місії.

Щоб узгодити з місією Ensign College розвиток здібних та довірених учнів Ісуса Христа, коледж зосереджений на тому, щоб допомогти студентам/учням продемонструвати такі ключові здібності: РОБОТА ТА ЛІДЕРСТВО для створення та підтримки культури довіри, бачення та постійного вдосконалення що додає цінності організації; СПІЛКУВАННЯ для обміну інформацією в різних аудиторіях, режимах та середовищах для взаєморозуміння та повчання; ТЕХНІЧНІ НАВИЧКИ для демонстрації знань, умінь та навичок для виконання конкретних завдань за допомогою відповідних систем, процесів та інструментів; ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ для аналізу складних проблем та створення творчих рішень, підтверджених обґрунтованими доказами; ПРОФЕСІОНАЛІЗМ демонструвати поведінку, що відображає моральну основу міцної етики та відповідальності.

Розташування

  • Salt Lake City

    North 300 West,95, 84101, Salt Lake City

    Запитання