Keystone logo
© Kees Stuip
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Введення

Всі факультети беруть участь як у дослідженні, так і в навчанні. Це дозволяє школі процвітати. З п'ятьма магістерськими програмами та 18 випускними програмами, Erasmus School of Economics прагне стати кращим у своїх дисциплінах (економіка, економіка бізнесу та економетрика) і прагне до досягнення досконалості як у своїх дослідженнях, так і в навчанні. Це можна виміряти за своїми показниками у рейтингах.

Еразманська школа економіки стратегічно має чіткий фокус на економіці. Так само, як було 100 років тому, коли школа була заснована в 1913 році, економісти є серйозним серцем університету Еразма Роттердаму. Кращі випускники Еразмус зробили видатний внесок у науку, уряд та бізнес.

Еразмузова школа економіки є всесвітньо відомим інститутом, який сприяє науковим знанням майбутніх економічних питань і націлений на відповідь на актуальні питання, що хвилюють владу та фірми. Основна увага школи - створення, поширення та застосування наукових знань, все з економічної точки зору. Еразманська школа економіки спирається на найновіші уявлення про дисципліну. Вона співпрацює з міжнародними науковими партнерами, і вона має місце в бізнес-питаннях, пов'язаних з унікальною позицією, яку місто Роттердам має у своєму розпорядженні центром транспорту та промисловості.

Особливості кампусу

Осередком Роттердамського університету Еразма є наш кампус Вудштайн, зручний за 15 хвилин їзди на велосипеді від центру Роттердама, включно з елегантним новим залізничним вокзалом Rotterdam Centralal (де ви також можете сісти на трамвай або метро до EUR.) Поза уроками, студенти навчаються в освітленій новій будівлі Polak або в нашій ультрасучасній університетській бібліотеці, випивають кави в Erasmus Food Plaza або відвідують захід у театрі чи кафе в de Smitse. Спортивний центр на території кампусу пропонує заняття фітнесом, танцями, спінінгом, сквошем і тенісом серед багатьох інших занять.

  Статистика випускників

  Рейтинги

  Еразмус економічна школа прагне стати кращим у своїх дисциплінах (економіка, економетрія) і прагне до досягнення досконалості як у своїх дослідженнях, так і в навчанні. Це можна виміряти за своїми показниками у рейтингах.

  Існує кілька міжнародних університетських рейтингів, в яких бере участь Erasmus School of Economics, які вважаються найвпливовішими. QS World University Ranking, Times Higher Education Ranking та Academic Ranking of World Universities. Більшість рейтингів зосереджено на дослідженнях, але деякі з них за останні кілька років стали багатовимірними.

  Вищезазначені впливові рейтинги визначили, що існує попит на більш збалансовану систему рейтингу, яка базується на більшій кількості показників, окрім досліджень. Таким чином, вони відкоригували свою методологію, включивши більше показників, які, безперечно, дають більш збалансоване та точне уявлення про університет.

  QS World University Rankings

  • 2-е місце в Нідерландах
  • 14 місце в Європі
  • 44-й у світі

  Рейтинг QS

  QS World University Rankings є одним із таких багатогранних рейтингів, де Erasmus School of Economics має особливо високі результати, коли мова йде про економіку/економетрику.

  Наразі дослідження охоплює понад 2000 університетів і оцінює понад 700 університетів.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Rotterdam

   Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

  Chat with students

  Запитання