Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Введення

ДОСЛІДЖЕННЯ В БРАЗІЇ ТА ОТРИМАЙТЕ БРИТАНСЬКУ ДИПЛОМУ

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) - це інноваційний навчальний центр, який пропонує курси з творчих дисциплін зі світовим стандартом. EBAC має партнерські відносини з Університетом Гертфордшира (Великобританія) та Московським шкільним консорціумом, що складається з Британської вищої школи мистецтв та дизайну, Московської архітектурної школи MARCH, Московської кіношколи та Scream School of Computer Graphics. Школи формують спільноту студентів та вчителів, які співпрацюють та обмінюються інформацією та знаннями, створюючи унікальну атмосферу викладання.

Школа дає студентам можливість навчатися у Бразилії на аналогічному курсі до Великобританії, а також є єдиним в Латинській Америці установою, яка пропонує британський бакалаврат, виданий Університетом Хартфордшира, дійсний у Великобританії, Європейському Союзі і США.

EBAC - це креативний та підприємницький інститут, що має курси для студентів, курсів ініціації та спеціалізації в галузі мистецтва та дизайну, аудіовізуальної та комп'ютерної графіки, орієнтована на повний розвиток студента. Розташована навколо Віла-Мадалена, серце творчої індустрії Сан-Паулу, школа має кращу інфраструктуру та новітнє обладнання на ринку, щоб його студенти навчались на тому, що є найбільш інноваційним.

КУРСИ ПРОПОНУЄ

Школа пропонує освіту у творчих дисциплінах як на курсах бакалаврату, так і на спеціалізацію, з викладачами, які є видатними професіоналами у своїй галузі. Студенти, які вибирають для випускників - британський бакалавр, навчання від 3 до 4 років залежно від їхньої кваліфікації та досвіду. Іншим способом навчання в EBAC, а також з міжнародною якістю, є вибір однієї з курсів спеціалізації для професіоналів, що працюють на ринку, або тих, хто бажає змінити свою кар'єру. Крім того, існують інтенсивні курси, ініціації та спеціальні курси для підлітків.

МІЖНАРОДНЕ НАВЧАННЯ ЯКОСТІ

Ebac пропонує нову модель викладання творчих дисциплін з міжнародним дипломом, використання найкращих доступних технологій, що гарантує студенту його введення на ринок праці.

СТРАТЕГІЯ

Забезпечити міжнародну якість у навчанні творчих дисциплін, з відомими професорами на ринку та найсучаснішими технічними ресурсами, розширюючи можливості студентів для кращих кар'єрних можливостей.

МІСІЯ

Запропонувати викладання творчих дисциплін з міжнародною якістю та стимулювати зростання креативної економіки в Бразилії.

СПІВРОБІТНИЦТВО З УНІВЕРСИТЕТОМ ЕРТФОРДШИРА

З моменту свого створення Британська школа творчих мистецтв співпрацює з Хартфордширським університетом (Великобританія). Він був заснований у 1952 році і зараз є одним з провідних вищих навчальних закладів Великої Британії. Кампуси розміщені у фанки, яка знаходиться за 40 хвилин від Лондона.

Послуги та ресурси

Завдяки використанню новітнього наявного обладнання студенти EBAC можуть висловити свої ідеї та працювати на стику мистецтва та високих технологій. Лабораторії використовуються в класах, майстер-класах та семінарах, а також використовуються для індивідуальної роботи.

Розташування

  • Pinheiros

    Rua Mourato Coelho,1404, 05417-002, Pinheiros

Запитання