© European School of Economics
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

Введення

European School of Economics ( ESE ) — це приватна бізнес-школа без кордонів, мультикультурна та прагматична, повністю акредитована у Великобританії та затверджена в Реєстрі постачальників навчальних закладів.

ESE пропонує ступінь бакалавра, магістра магістра або MBA та короткострокові програми у своїх центрах у Лондоні, Мадриді, Римі, Мілані та Флоренції.

Випускники ESE є одними з найбільш конкурентоспроможних бізнес-професіоналів на ринку, підготовлених до керівних ролей у міжнародному маркетингу , фінансах , комунікації та менеджменті . Маючи можливість індивідуально адаптувати свій курс навчання, студенти ESE :

 • навчання за кордоном у центрах ESE по всьому світу
 • безперешкодно переміщатися між кампусами на семестровій основі
 • навчатися одночасно для здобуття наукового ступеня у своїх країнах
 • перенести до 240 кредитів Великобританії на програми бакалаврату та до 90 кредитів Великобританії на програми магістратури
 • почати навчання у вересні, січні або квітні та закінчити річне навчання навіть із дати початку взимку
 • спеціалізуються на передових бізнес-секторах, таких як мода, події, музика, спорт, мистецтво, медіа та людські ресурси, серед інших
 • проходити стажування онлайн або офлайн, вибираючи з більш ніж 1500 провідних організацій у всьому світі

Школа без кордонів, European School of Economics – нова концепція у вищій освіті. Поєднуючи академічну досконалість, інтернаціональність і прагматизм, дипломні програми ESE та сертифікати розроблені для підготовки нового покоління лідерів і підприємців.

Про засновника та президента ESE

Еліо Д'Анна — блискучий оратор, який висловлює свою освітню філософію унікальним способом. Його слова спонукають слухача зберігати активну позицію та постійно прагнути до цілісності та єдності буття. Слухачі з усього світу зачаровані його інноваційною філософією і заохочуються, як відповідальні особи, підтримувати здорове тіло, натхнене принципами (благополуччя та) багатства. Слова, які Еліо говорить під час зустрічей зі світовими авторитетами, лауреатами Нобелівської премії, політиками, економістами, професорами та студентами на форумах і в університетах, є нотами, зіграними на чарівній флейті. Мрійники з усього світу прислухаються до слів ESE і тримають їх близько, як путівник до чудового пункту призначення.

Прийом

ESE пропонує прямий вступ до очних трирічних британських дипломних програм

Студенти з успішним рівнем A-levels, IB 24 або будь-якою альтернативною кваліфікацією з мінімум 12-річним дипломом американської середньої школи мають право бути прийнятими без необхідного середнього балу. Крім того, ESE надає 90-денний пільговий період від початку курсу для подання належних результатів мовного тесту.

Як приватна організація, зареєстрована у Великобританії, ESE має право керувати реєстрацією за межами UCAS, надаючи студентам свободу подавати заявки будь-коли, коли вони хочуть, безпосередньо та безумовно.

Візові вимоги

Усі іноземні студенти, які хочуть навчатися в European School of Economics в Італії, повинні надати підтвердження того, що вони мають законне право або законний дозвіл італійського уряду на навчання в Італії.

Вам потрібна віза?

Якщо ви є європейським громадянином, вам не потрібно подавати заяву ні на навчальну візу, ні на дозвіл на проживання, але ви повинні надати дійсну копію свого паспорта або національного посвідчення особи.

Якщо ви не є громадянином Європи, ви повинні мати навчальну візу та протягом 8 днів подати заяву на отримання дозволу на проживання.

Під час вашого зарахування наш відділ обслуговування студентів надасть важливу інформацію про ваше перебування в Італії.
Вони допоможуть усім нашим іноземним студентам зрозуміти, які документи потрібно зібрати перед подачею заявки на візу згідно з офіційним веб-сайтом Visa “Visto Per L'Italia”.
Будь ласка, зверніть увагу, що вчасно розпочати процес отримання візи несе відповідальність студента. Враховуючи, що це може бути тривалим процесом, радимо студентам подавати заявки вчасно.
Громадянам наступних країн, які подають заявку на програму короткого курсу, не потрібна навчальна віза, оскільки студенти можуть перебувати в Італії менше 90 днів без візи.

Вид на проживання

Протягом 8 днів після прибуття студента до Італії першим кроком є подача заяви на дозвіл на проживання (Permesso di Soggiorno). Цей вид на проживання дозволяє студентам легально навчатися та жити в Італії протягом певного періоду часу.

Подати заявку на дозвіл на проживання в Італії дуже просто:

Студентам потрібно піти на пошту і попросити «Permesso di Soggiorno Kit», білий конверт із деякими бланками. Ви знайдете дві форми: іноземні студенти повинні будуть заповнити лише Modulo 1 і надати копію:

 • паспорт (всі сторінки),
 • медичне страхування, що покриває період перебування (те саме надається під час подачі заяви на візу),
 • копія листа про зарахування,
 • підтвердження фінансової підтримки (ви можете надати той самий документ, який використовували для отримання візи).

Наш відділ обслуговування студентів допоможе вам заповнити форму та надасть всю необхідну інформацію, щоб забезпечити належну підготовку подання.

Крім того, студенти можуть також звернутися до Sportello Amico на спеціальну стійку в поштовому відділенні, де вони можуть отримати допомогу від відповідального офіцера.

Після виконання кроків ESE поштове відділення видасть квитанцію про отримання дозволу на проживання разом із листом про зустріч для здачі відбитків пальців.

Зверніть увагу: отримання заяви на дозвіл на проживання є юридичним доказом того, що заява розглядається. Студенти повинні взяти з собою квитанцію, і їм нагадують, що необхідно відвідати зустріч для здачі відбитків пальців у Центральній імміграційній поліцейській дільниці (Рим, Флоренція, Мілан).

Відгуки учнів

Розташування

 • London

  Mandeville Place, 11-13, W1U 3AJ, London

  • Madrid

   Calle Antonio Maura 12, 28014, Madrid

   • Rome

    Corso Vittorio Emanuele II, 154, 00186, Rome

    • Milan

     Via Paolo Lomazzo, 19, 20154, Milan

     • Florence

      Borgo Santi Apostoli, 19, 50123, Florence

      Запитання