Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Введення

132755_02_LOGOS.jpg

Інновації в бізнес-освіті

Навчання в режимі реального часу

ESEI забезпечує міжнародну бізнес-освіту, яка відповідає вимогам світового бізнесу. З моменту свого заснування у 1989 році, ми керувалися пристрастю до надання бізнес-програм, які забезпечують відповідні навички та професійну підготовку, щоб підвищити кар'єру наших студентів і підготувати їх до успіху у міжнародному робочому середовищі.

Міжнародне визнання досконалості

Великобританія та іспанська акредитація

ESEI є визнаним міжнародним вищим навчальним закладом в Іспанії. Бакалаврські програми ESEI - це офіційні кваліфікації, що присуджуються провідними університетами Великобританії. Магістерські програми ESEI - це приватні ступені, що присуджуються безпосередньо ESEI та Університетом Католіки Мурсії (UCAM) - однією з найпрестижніших університетських установ Європи, що має чудову репутацію в галузі бізнес-освіти.

Кампус ESEI в Барселоні - найкраще місто для іноземних студентів

Топ-5 європейських пускових центрів

ESEI знаходиться в Барселоні, Іспанія, міжнародному центрі бізнесу та інновацій. Такі події, як Світовий конгрес мобільного зв'язку, який щорічно залучає понад 100 000 людей, роблять місто одним із найкращих мережних мереж в Європі. Наші потенційні випускники мають можливість спілкуватися з підприємцями та інвесторами та на все життя зв’язуватися з однокласниками, викладачами та викладачами.

Міжнародний факультет та експерти в бізнесі

Навчання досвідчених професіоналів

Міжнародний факультет ESEI досліджує, надихає та створює знання, що відповідають потребам наших студентів. Вони пропонують колективний підхід до складних проблем, одночасно розвиваючи індивідуальні таланти в академічному та професійному плані. Викладачі ESEI працюють з усього світу і надають студентам ESEI справді глобальну перспективу бізнесу.

198137_HOME_en2.jpg

Коучинг для досконалості

Наш професорсько-викладацький склад працює професійно: це генеральний директор, власники бізнесу, підприємці, менеджери з маркетингу або інші працівники компаній вищого рівня. ESEI є кроком для наших студентів до кар'єри, яку вони хочуть, і наш факультет - це те, що може допомогти їм дістатися!

132760_01_portada.jpg

Практична методологія ведення бізнесу

Навчання за проектом (PBL)

Нашим найвищим пріоритетом у ESEI є надання нашим студентам найкращого можливого досвіду навчання. Проектне навчання пов’язує учнів із реальним світом. Студентам надається автономія, гнучкість та відповідальність за спільну роботу над проектами, що може бути тематичним дослідженням, письмовим звітом, відео, рольовою діяльністю, веб-сайтом тощо. Роль наших вчителів по суті полягає в ролі фасилітатора . Вони створюють брифи проектів та контролюють прогрес, який роблять команди щотижня за тижнем, за допомогою регулярних пунктів реєстрації - як на робочому місці.

Навчання, орієнтоване на студентів

Персоналізоване увагу в групах малого класу

Студенти ESEI отримують вигоду від персонального наставництва та консультування наших міжнародних фахівців з управління освітою. Розміри класів невеликі, щоб заохочувати та створювати культуру виховання та підвищення таланту студентської спільноти ESEI.

Яскраве студентське життя

Різноманітна спільнота 150 студентів з більш ніж 40 країн

ESEI пропонує справді глобальний досвід роботи з іноземними студентами з різних країн. Студентське співтовариство ESEI складається з молодих людей, що мають кар'єру, захоплених бізнесом. На тлі знаменитих архітектурних будівель, чудових піщаних пляжів, дивовижного середземноморського клімату, захоплюючого нічного життя, фантастичної кухні та численних культурних та спортивних заходів Барселона гарантує студентам незабутні враження за розумний бюджет.

132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg

Карєрні можливості

ESEI з'єднує Talent with Business

ESEI пропонує унікальну можливість отримати професійний досвід у Барселоні. Студенти ESEI можуть проводити стажування та отримати міжнародний професійний досвід з національними та міжнародними компаніями, розташованими в Барселоні.

7 коротких курсів для підвищення ваших навичок в ESEI

ESEI пропонує серію коротких курсів (3 години на тиждень протягом 6 тижнів) для всіх, хто зацікавлений. Незалежно від того, вивчаєте ви канати, або ви вже досвідчений професіонал, ці нові курси пропонують кожному бажаючим здобути нові навички або вдосконалити вже існуючі, не зобов'язуючись до повної програми.

Наші короткі курси можна проводити в університеті або віддалено. І вони зараз пропонуються!

Читайте далі, щоб дізнатись, які короткі курси пропонуються в цьому семестрі, і зареєструйтесь сьогодні .

 1. Управління проектами та бережливе управління
  Цей короткий курс має системний підхід до вивчення управління проектами. Його мета полягає в тому, щоб забезпечити студентів інструментами, необхідними для ефективного управління, як встановлено Інститутом управління проектами (PMI).
 2. Стратегії та технології цифрового маркетингу
  Гаряча тема для світу праці XXI століття, цифрового маркетингу та його технологій стає широко затребуваною.
  Цей короткий курс вивчить, як бренди можуть впливати на залучення за допомогою цифрових платформ. Це допоможе студентам орієнтуватися в широкому спектрі цифрових технологій маркетингу та пояснить, як кожен із них може бути стратегічно використаний для досягнення довгострокових цілей компанії.
 3. Бізнес-план: Створення та розвиток
  Увага, початківці засновники стартапів! Цей короткий курс корисний для тих, хто зацікавлений у відкритті власної справи та навчиться створювати бізнес-план.
 4. Маркетинг в пошукових системах
  Маркетинг у пошукових системах (SEM) фокусується на просуванні веб-сайтів, збільшуючи їх видимість на сторінках результатів пошуку. Зі збільшенням кількості людей, які купують товари та послуги в Інтернеті, SEM ніколи не був настільки важливим.
 5. Мобільний маркетинг
  Мобільний маркетинг - це багатоканальна техніка інтернет-маркетингу. Він орієнтований на охоплення аудиторії за допомогою своїх смартфонів, планшетів або пов’язаних пристроїв. Він використовує веб-сайти, електронну пошту, SMS, соціальні медіа та мобільні додатки для взаємодії з клієнтами.
 6. Спортивний маркетинг
  Спортивний маркетинг фокусується на просуванні спортивних подій та команд, а також на просуванні інших товарів та послуг у спортивній галузі.
 7. Спортивна етика та соціальна відповідальність
  Цей короткий курс, розділений на два розділи, зосереджується як на етиці у спорті, так і на соціальній відповідальності у спортивній галузі.

Розташування

 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

Запитання