Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona Бакалавр з ділового адміністрування
ESEI International Business School Barcelona

Бакалавр з ділового адміністрування

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 200 / per year

На кампусі

Введення

Присуджений ступінь: ступінь бакалавра ділового адміністрування (назва RNCP рівня 6)

Уявіть собі, що ви вирушаєте у захоплюючу академічну подорож, покликану підживити вашу пристрасть до ділового адміністрування, управління та лідерства. Наш бакалавр ділового адміністрування створений, щоб надати вам необхідні навички, щоб процвітати в сучасному бізнес-ландшафті, що постійно розвивається.

Протягом перших двох років навчання на рівні BBA ви глибоко заглибитеся в базові бізнес-модулі, керуючись досвідом, включаючи експертів галузі та підприємців. Незалежно від того, чи зацікавлені ви в тому, щоб керувати командами, стимулювати продажі, створювати підприємницькі проекти, чи охоплювати технології та інновації, наша динамічна навчальна програма заохочує практичне навчання через захоплюючі проекти.

У міру переходу до третього курсу бакалавра ділового адміністрування ви матимете можливість спеціалізуватися в ключових областях бізнесу, таких як стратегія та міжнародна торгівля, маркетинговий менеджмент або навіть спортивний менеджмент. Завдяки обов’язковому тримісячному стажуванню та захоплюючому досвіду в галузі ви отримаєте цінну реальну інформацію, яка доповнить ваше навчання в класі.

Приєднуйтесь до нас у Барселоні та розпочніть свій шлях до процвітаючої та повноцінної кар’єри в динамічній сфері ділового адміністрування з нашим бакалавром ділового адміністрування.

Навіщо вивчати ступінь бакалавра ділового адміністрування в ESEI & Коледж де Парі?

У ESEI ми пропонуємо найкращого бакалавра з ділового адміністрування, щоб розвинути ваші комунікативні навички та поставити вас в авангард успіху в цій галузі. Незалежно від того, чи цікавитеся ви бізнес-стратегією, міжнародною торгівлею, маркетингом і менеджментом або спортивним менеджментом, наша програма бакалавра бізнес-адміністрування надасть вам навички, необхідні для досягнення успіху.

Ви дізнаєтеся від професорів, які розуміють, що потрібно для успіху в сучасному світі бізнес-адміністрування. Крім того, ви матимете можливість спілкуватися з однолітками з різного походження, надаючи вам унікальні погляди на життя та спілкування.

У ESEI ви підвищите свій кар’єрний потенціал і особистий бренд, продемонструвавши:

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання