Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona Бакалавр з ділового спілкування
ESEI International Business School Barcelona

Бакалавр з ділового спілкування

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 200 / per year

На кампусі

Введення

Присуджений ступінь: ступінь бакалавра ділового спілкування (назва RNCP 6 рівня)

Наша спеціалізована навчальна програма бакалавра з комунікацій розроблена, щоб розпалити вашу пристрасть до ефективної комунікації та озброїти вас навичками вмілої передачі повідомлень у різних бізнес-налаштуваннях.

Протягом перших двох років програми бакалавра з комунікацій ви досліджуватимете фундаментальні бізнес-модулі, закладаючи міцну основу для розуміння того, що підприємствам потрібно повідомити своїм зацікавленим сторонам. Під керівництвом досвідчених викладачів, включаючи експертів галузі та підприємців, ви заглибитеся в важливі бізнес-аспекти, такі як маркетинг, інновації, фінанси та людські ресурси. Наша всеосяжна навчальна програма бакалавра з комунікацій включає проектне навчання, занурюючи вас у передові бізнес-тенденції та готуючи вас до вирішення основних викликів, з якими стикається сьогодні бізнес.

На третьому курсі бакалавра з комунікацій ви глибше заглибитеся в спеціалізовані сфери ділового спілкування, зосередившись на цифрових комунікаціях і соціальних мережах, цифровому маркетингу та управлінні подіями. Цього року також передбачено обов’язкове тримісячне стажування, яке дає неоціненний реальний досвід.

Протягом програми бакалавра з комунікацій ви оволодієте всіма аспектами ефективного ділового спілкування, від створення переконливих наративів до вмілого управління комунікацією у кризових ситуаціях.

Приєднуйтесь до нас у Барселоні та розпочніть свій шлях до процвітаючої та повноцінної кар’єри в динамічній сфері комунікації з нашим бакалавром комунікації.

Навіщо вчитися на бакалавра комунікації в ESEI & Коледж де Парі?

У ESEI ми пропонуємо найкращого бакалавра з комунікацій, щоб розвинути ваші комунікативні навички та поставити вас на передній план успіху в цій галузі. Незалежно від того, чи цікавитеся ви медіа, зв’язками з громадськістю чи корпоративними комунікаціями, наша програма бакалавра з комунікацій надасть вам навички, необхідні для досягнення успіху.

Ви дізнаєтеся від професорів, які розуміють, що потрібно для успіху в сучасному світі спілкування. Крім того, ви матимете можливість спілкуватися з однолітками з різного походження, надаючи вам унікальні погляди на життя та спілкування.

У ESEI ви підвищите свій кар’єрний потенціал і особистий бренд, продемонструвавши:

Прийом

Про Школу

Запитання