Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Введення

Для Школа технологій та управління Візеу (ESTGV) відповідає формі, техніків верхнього рівня кваліфікації в carecidos секторів в галузі впливу і просування наукових досліджень і розробок, спрямованих на зв'язку між вищою освітою та бізнесом, в якості внеску у вирішення регіональних проблем.

Місія та цінності Школа технологій та управління Візеу (ESTGV) являє собою органічну єдність викладання та наукових досліджень інтегрована в Політехнічному інституті Візеу (ІПВ). Вона була створена декрету-закону № 46/85 від 22 листопада та управління, звичайно, перший для роботи в навчальному 1987/1988 році.

ESTGV в той час як вищий навчальний заклад, є центром для створення, розповсюдження та передачі культури, науки і техніки, координації їх діяльності в галузі освіти, професійної підготовки, наукових досліджень та обслуговування для спільноти. ESTGV регулюється стандартами якості, які забезпечують належну підготовку суспільних потреб, в яких вона здійснює свою діяльність.

ESTGV переслідуючи свої цілі у загальних областях науки, особливо в галузі машинобудування, технології та управління в:

підготовка фахівців з високим рівнем готовності в людському аспекті, культурній, науково-технічній, Проведення фундаментальних і прикладних науково-дослідної діяльності; Надання комунальних послуг у перспективі взаємного визнання, в їх конкретних областях політики; Культурні, наукові та технічні обміни з аналогічними установами або надавати аналогічні цілі; Внесок у межах своєї сфери діяльності для розвитку регіону, в якому він працює і в країні, міжнародного співробітництва і взаєморозуміння між народами.

Обов'язки ESTGV:

Реалізація курсів навчання, що ведуть до ступеня бакалавра та магістра, а також інших вищих навчальних курсів, відповідно до закону; Завершення курсів для аспірантів, спеціалізації, оновлення та перепідготовки похвально з відповідною сертифікацією або дипломів; Організація і співпраця на розширення діяльності, культурних, наукових або технічних;

Орієнтація і проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. З метою виконання своїх обов'язків, то ESTGV може встановити угоди, домовленості та угоди про співробітництво з державними чи приватними організаціями, національними, іноземними та міжнародними.

Розташування

  • Viseu

    Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu Campus Politécnico

Запитання