Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Введення

Почніть свою історію успіху з нами!

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) - це високо визнаний приватний університет в Естонії, розташований у багатократному нагородах Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) місті під назвою Ülemiste City. Ключовими темами, які пов'язують наші навчальні програми, є підприємництво та творчість. Ми прагнемо надати нашим студентам навички, мережі та мислення, щоб змінити їхнє життя та вплинути на світ!

Ми вітаємо студентів з усього світу для вивчення бакалаврських та магістерських програм, які можна взяти англійською, російською та естонською мовами. Наші навчальні програми підтримуються ІТ-інфраструктурою, пристосованою до потреб денної, заочної та дистанційної форм навчання.

Серед багатьох причин для вибору Естонського університету прикладних наук для підприємництва виділяються шість:

• Усі наші навчальні програми мають державну акредитацію.

• Ми є університетом підприємців, як для підприємців, так і для (майбутніх) підприємців. Ми пропонуємо нашим студентам інтенсивний контакт із діловим світом протягом усього навчання, відвідуючи лекції, регулярні неформальні зустрічі та стажування.

• Ми знаходимось у Таллінні, визнаний "Інтелектуальною спільнотою року 2020" та однією з гарячих точок в Європі, що постійно розширює свої можливості.

• Наш університет визнаний багатьма професійними організаціями, і ми отримали багато нагород від естонського уряду.

• Ми є лідером на ринку приватної вищої освіти в Естонії, будучи ексклюзивними, забезпечуючи прості процедури та увагу, де це повинно бути - надаючи нашим 1600 студентам найкращу можливу освіту з підприємництва.

Щоб подати заявку, перейдіть на веб-сайт, щоб дізнатись про вступ та вимоги до курсу, щоб забезпечити своєчасне подання заявки, оскільки термін подання заявок на участь у весняному семестрі 2021 року для громадян, які не є членами ЄС та ЄС, - 18 грудня 2020 року! Кінцевий термін прийому для постійних жителів та громадян Естонії - 31 січня 2021 року.

На весняний семестр ви можете подати заявку на такі курси:

  • BA Стартове підприємництво
  • BA Творчість та інновації у бізнесі
  • BA Розробка програмного забезпечення та підприємництво
  • MBA Міжнародне ділове адміністрування

БУДЬ ЛАСКА, ЗАСТОСУЙТЕ Прямо через ЦЕ ПОСИЛАННЯ: href = "https://www.euas.eu/

Щоб дізнатись більше про нас, будь ласка, слідкуйте за нашими соціальними каналами:

href = "https://www.facebook.com/EEKMainor

href = "https://www.facebook.com/euas.eu

href = "https://www.instagram.com/eekmainor

href = "https://www.linkedin.com/school/euas

href = "https://www.youtube.com/user/ettevotluskorgkool

Будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами, якщо у вас виникли запитання або вам потрібна додаткова інформація, зв’язавшись з нашим відділом прийому за допомогою електронної пошти admissions @ EUAS .eu.


EU

Розташування

  • Tallinn

    Suur-Sõjamäe 10a, 11415, Tallinn

Запитання