Keystone logo
© Eikei University of Hiroshima
Eikei University of Hiroshima

Eikei University of Hiroshima

Eikei University of Hiroshima

Введення

Eikei University of Hiroshima ( EUH ) — це державний університет, який був заснований урядом префектури Хіросіми, Японія, у 2021 році. EUH пропонує єдиний факультет під назвою «Дизайн соціальної системи», який базується на предметах гуманітарного мистецтва та практичних програмах, орієнтованих на ЦСР. «Університет типу 22-го століття», який буде створювати зміни, які позитивно змінюватимуть суспільство. Університет розвиває практичні навички, щоб змінити суспільство, і всесвітньо визнані культурні навички, щоб студенти могли створити карту майбутнього на століття вперед. Університет активно сприяє глобальному співробітництву, і навіть на другому році своєї діяльності він прийняв студентів бакалаврату з 25 країн і уклав партнерські угоди з більш ніж 20 університетами в усьому світі, кожен з яких зробив внесок у створення глобального середовища в кампус.

203065_202981_other_images-0084.png

Цілі

Eikei University of Hiroshima прагне сприяти формуванню кадрів молодих людей шляхом підвищення міждисциплінарних навичок і знань, щоб не помічати суспільства, визначати проблеми, знаходити рішення шляхом співпраці з іншими, створювати нові цінності та робити внесок на місцевому та глобальному рівнях.

Кого ми прагнемо виховувати

Eikei University of Hiroshima має на меті виховувати кадри молодих людей, які мають високі прагнення зробити внесок у місцеві громади та світ серед невизначених соціально-економічних обставин, а також сміливо братися за невирішені виклики та наполегливо прокладати шлях до нової ери шляхом пропонуючи освіту, яка розвиває 5 компетенцій (умінь і навичок), необхідних для процвітання в суспільстві.

Наші студенти підвищать наступні компетенції (уміння та навички)

  • Здатність виявляти проблеми з глобальної точки зору та стратегічно створювати плани для уніфікації рішень на основі широкої освіти та цифрової грамотності
  • Повага до різноманітності та співпраця з іншими, хто має інше культурне походження, наприклад культуру та цінності тощо.
  • Здатність виконувати завдання для досягнення поставлених цілей, приймаючи виклики з лідерством, з бажанням вчитися на все життя

Чому Eikei

Ми розвиваємо вміння студентів створювати комплексні рішення для різних викликів, які також створюють економічні та соціальні цінності. Він спрямований не лише на користь окремих осіб, але й на створення нових соціальних цінностей з урахуванням ЦСР.

Ми прагнемо, щоб студенти набули передбачення для виявлення основних проблем різних питань, стратегічних навичок для створення рішень, здатності бачити речі до кінця як лідери, навичок самовдосконалення для продовження навчання з високою мотивацією та навичок глобальної співпраці з повагою до різноманітності та співпрацювати з іншими.

Місто міжнародного миру Хіросіма

Хіросіма, чиє населення становить близько 1,2 мільйона, є містом у регіоні Тюгоку в західній частині Японії та відоме як місце, де була скинута перша в історії людства атомна бомба.

Багато туристів з Японії та з-за кордону приїжджають, щоб побачити два об’єкти Всесвітньої спадщини в префектурі та чудові краєвиди внутрішнього моря Сето з приблизно 140 плавучими островами.
Хіросіма справді перетворюється на міжнародне місто миру та культури.

Стипендії та фінансування

Іноземні студенти можуть подати заявку на власну університетську програму зниження плати за навчання та відстрочку, або на отримання стипендій від Японської організації студентського обслуговування (JASSO) та фондів за межами кампусу. Кожна програма має власні вимоги до подання заявки, а також існує процес перевірки на основі таких критеріїв, як сімейні фінанси та академічні записи.

Спеціальна стипендія для іноземних студентів

З осіннього набору 2023 року буде запроваджено спеціальну стипендію.

Будь ласка, зверніть увагу, що в якості попередньої умови бюджет префектури Хіросіми та Корпорації вищої освіти Хіросіми має бути затверджений у березні 2023 року або пізніше.

Відрахування/звільнення від плати за навчання

Зміст Відповідні студенти
50% звільнення Іноземні або японські студенти, які не охоплені системою підтримки навчання країни
100% або 50% звільнення Усі студенти, які зазнали раптових змін у обставинах через смерть, травму або хворобу тих, хто підтримує засоби до існування (включаючи раптові зміни через COVID-19)

Монбукагакушо (MEXT) Почесна стипендія

Кандидати, які не проживають в Японії, можуть подати заявку на участь у Програмі бронювання для отримання стипендії Monbukagakusho (MEXT) для іноземних студентів, що фінансуються з приватних джерел, шляхом попереднього вступу через університет.

Розташування

  • Hiroshima

    1-5 Nobori-cho Naka-ku Hiroshima City, Japan, 730-0016, Hiroshima

Запитання