© European Forensic Institute
European Forensic Institute

European Forensic Institute

European Forensic Institute

Введення

Інститут

European Forensic Institute – це вищий навчальний заклад на Мальті, заснований у 2018 році та повністю акредитований Управлінням подальшої та вищої освіти Мальти (MFHEA) з ліцензією №. 2018-014.

Наш офіс і лабораторія розташовані в сучасному Мальтійському науково-технічному парку, де проводяться наші уроки та лабораторні заняття.

Про нас

Основна місія European Forensic Institute – створити інноваційне навчальне середовище, де учні безпосередньо спілкуються з професіоналами, які працюють у всіх сферах слідчих наук. Ми спеціалізуємося в галузі криміналістики, кримінології, цифрової криміналістики та наук про розслідування та розвідку з метою об’єднати експертів у своїх галузях зі студентами та професіоналами. Інновації знаходяться в авангарді того, що ми робимо, і ми постійно вдосконалюємо наші програми, щоб задовольнити потреби професійного життя та найсучасніші вимоги судово-медичної та слідчої сфери. Програми орієнтовані на навички та знання, необхідні для задоволення вимог судово-медичних служб 21 століття, що підтримують кримінальне правосуддя.

«У European Forensic Institute ми пишаємося тим, що створюємо справді особливе навчальне середовище, де учні безпосередньо спілкуються з професіоналами, які працюють у всіх сферах слідчих наук», — пояснює голова Інституту пан Андреас Мелінато, який також є інженером-криміналістом та експертом. у розслідуванні пожеж та реконструкції ДТП. Він продовжує : «Нам пощастило працювати з професіоналами з широким спектром знань, від розслідування місця злочину до цифрової криміналістики та природничих наук у хімії та біології до наук про дані в інформаційних технологіях і навіть машинного навчання та блокчейну. Кожен експерт висловлює свою унікальну точку зору, сприяючи розмаїттю думок і дискусій, що є безцінним для студентів».

Досвід нашої академічної команди випливає з багатьох секторів професійних послуг, включаючи поліцейську діяльність у державному секторі, судову систему, академічну систему та консультування слідчих із приватного сектору, природничих науковців, науковців з обробки даних, інженерів та експертів у сфері ІТ, фінансових послуг і права. Наша співпраця включає тісні робочі відносини з найпрестижнішими асоціаціями криміналістики в усьому світі. На додаток до великої кількості знань, доступних для передачі, студенти також отримують величезну користь від того, що дізнаються про навички та компетенції, необхідні для професіонала, безпосередньо від експерта, що дає їм фору у кар’єрі.

Пан Роберт Мілн, декан прикладних наук Інституту з понад 40-річним досвідом роботи в Скотланд-Ярді та піонером судової розвідки, додає: «Змішана модель навчання, коли студенти вивчають теорію онлайн, а потім зустрічаються для практичної роботи в лабораторії, — це гра- змінюється, дозволяючи зайнятим професіоналам безперешкодно спілкуватися зі студентами. Викладання часто недооцінюють, але в Інституті ця надзвичайно повноцінна робота стає доступною та справді цінується. Крім того, викладачів і студентів заохочують стати членами Chartered Society of Forensic Sciences (CSFS), надаючи їм доступ до останніх досліджень і доступ до своїх однолітків».

Наш основний персонал складається з талановитої команди з видатним професійним досвідом у відповідних галузях. Як підприємство, що розвивається, ми також постійно створюємо нашу команду за рахунок нових співробітників і забезпечуємо достатню підготовку та стажування для наших нових співробітників.

Особливості кампусу

    Розташування

    • San Gwann

      Malta Life Sciences Park, SGN 3000, San Gwann

      Запитання