Keystone logo
Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Введення

Заснована в 1998 році, Школа Америк (FAM) ця установа в місті Сан-Паулу, який пропонує курси в різних галузях знань.

Інститут виступив з наміром пропонуючи диференційований вибір приватної вищої освіти в Сан-Паулу, пріоритетів якості курсів, які забезпечують адекватні і сучасні зручності, які вимогу зацікавлених студентів рости як на особистому рівні як професіонал.

Курси, пропоновані FAM оцінюються Міністерством освіти (MEC) з відмінними концепціями, багато з них з повним марок. Диференційований педагогічний проект, інфраструктура з міжнародним стандартом (перша в Бразилії) і висококваліфікованих викладачів, з вчителів і лікарів. FAM компоненти, які роблять ідеальним установу, щоб сформувати здатні і фахівці, що працюють на ринку праці.

Пропозиція освіту на основі концерну для студента та їх професійного майбутнього. Інвестиції спрямовані на забезпечення адекватного і сучасні зручності, щоб задовольнити потреби університету.

З цих та багатьох інших причин, що Школа Америк є воротами для вашого успіху кар'єри, зрештою, наш успіх за вами!

ІСТОРІЯ Особистий мрія з супроводжуючим: пропозиція в місті Сан-Паулу, в районі розраду, видатний освітньої послуги існуючих в приватних вищих навчальних закладах.

Це найбільш інноваційний за останній час освітнього проекту і тому ми пишаємося, щоб показати його.

Перетворення починається з придбання колишньої штаб-квартири театру запис, з усіма культурного минулого, вписаного в художній історії міста Сан-Паулу, особливо в десятиліття років 60/70, де і коли були різні громадські та мистецькі події, які Вони почали до швидке перетворення соціально-економічної, художньої та культурної Сан-Паулу.

Покликання в Будинку культури, супроводжуючому перетвореного в 1995 році архітектурний втручання трьох років, будівля театр, який тепер називається будівля Яру Vianna Lamacchia.

Відкритий в січні 1998 року, зі зручностями, які призначені для найсучасніших міжнародних стандартів комфорту і безпеки. Красива і розслабленою простір, щоб додати знання, обмінюватися ідеями і розмножуйтеся друзів.

У серпні 1998 року з ініціативою про діяльність Школі Америк, з наймом команди відзначили експерти в галузі освіти, розвивати Авторизація проекту з наступних курсів:

Розташування

  • São Paulo

    R. Augusta, 1508 - Consolação, São Paulo - SP, 01305-100, Brazil, , São Paulo

    Запитання